Περιφερειακές Εκλογές 2019 - ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι για την Περιφέρεια Θεσσαλίας (ΛΙΣΤΕΣ) | larisacitynews.GR
10yearschallenge 110 ΠΜ 1η ΣΤΡΑΤΙΑ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2b fit 404 ΓΝΣ ΑΑΔΕ ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΛΙΑ ΑΓΕΤ ΑΓΙΑ ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ Αγιόκαμπος Άγιος Αχίλλιος ΑΓΟΡΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΔΕΔΥ ΑΔΕΙΕΣ ΑΔΩΝΙΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΕΚ ΑΕΛ ΑΕΠΙ ΑΕΡΙΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ αεροπλανο Αεροπορία ΑΕΡΟΠΡΟΣΚΟΠΟΙ ΑΘΕΟΙ Αθηνα ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΑΘΩΟΙ ΑΙΓΑΙΟ ΑΙΓΥΠΤΟΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΑΛΣΟΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ Άκης Δείξιμος ΑΚΗΣ ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Αλβανια ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Αλέξης Τσίπρας ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ Αλμυρός ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ Αμαρυλλίς ΑΜΕΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ανάπτυξη ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ Ανάσταση Ανδρεας Κατσιγιαννης ΑΝΕΛ ανεργία Ανήλικος Αννα Βαγενα ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ Άνοιξη ΑΝΤ1 ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΑΝΤΑΡΣΥΑ Άντζελα Δημητρίου ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΝΤΙΕΞΟΥΣΙΑΣΤΕΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΝΤΡΕ ΠΑΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ Αντώνης Ρέμος ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ απαντήσεις ΑΠΑΤΗ ΑΠΕΙΛΕΣ απεργία ΑΠΟΔΕΙΧΕΙΣ ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Απόλλωνας ΑΠΟΛΟΓΙΑ απονομή αποστολή Απόστολος Καλογιάννης ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ αποτεφρωση ΑΠΟΦΥΛΑΚΙΣΗ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΘΡΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΕΣΛΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΗ Αρχαίο Θέατρο ΑΡΧΑΙΟ ΘΕΑΤΡΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Αρχαιοκάπηλοι ΑΣΕΠ ΑΣΤΕΓΟΙ ΑΣΤΕΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ Αστυνομικά ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΑΤΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΑΥΣΤΡΙΑ ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ Αυτοκτονια αφορολογητο Αχιλλέας Μπέος Αχτσιόγλου Βαγγέλης Αποστόλου ΒΑΛΑΒΑΝΗ Βαλκανια ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ Βασίλης Λεβέντης ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ βαφτίσια ΒΕΛΓΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ ΒΕΛΙΚΑ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΒΕΡΟΙΑ Βιασμός ΒΙΒΛΙΟ ΒΙΚΥ ΚΑΓΙΑ Βίκυ Νάσιου ΒΙΟΛΑΡ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΑΝΔΡΙΚΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΠΑΙΔΙΚΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ UNISEX ΒΛΑΒΗ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ ΠΟΥΤΙΝ ΒΛΑΧΩΝ ΒΟΛΕΪ ΒΟΛΟΣ βόμβα ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 Βουλή ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑΣ βραβεια ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΓΑΛΗΝΗ Γαλλια γάμος ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΕΡΑΚΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΥΣΕΙΣ γέφυρες ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ γη ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ Γιάννης Μουζάλας ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ Γιάννης Σπαλιάρας ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΓΙΟΡΤΗ ΚΡΑΣΙΟΥ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΜΙΝΗΣ Γιώργος Κατσιαντώνης ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ Γιώργος Λεμπέσης ΓΙΩΤΑ ΝΕΓΚΑ ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΓΟΝΝΟΙ ΓΡΕΒΕΝΑ ΓΣΕΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΥΡΤΩΝΗ ΔΑΜΑΣΙ ΔΑΝΕΙΑ ΔΑΝΕΙΣΤΕΣ ΔΑΝΙΑ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΔΕΔΔΗΕ ΔΕΗ ΔΕΘ ΔΕΝΔΡΟΦΥΤΕΥΣΗ ΔΕΥΑΛ ΔΕΥΑΤ ΔΗΚΕΛ ΔΗΛΩΣΗ ΔΗΜΑΡ ΔΗΜΑΡΧΟΣ Δήμητρα Γαλάνη Δημήτρης Αδάμ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΕΛΕΡ ΔΗΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΡΑΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΤΕΜΠΩΝ ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΔΗΜΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΗΜΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟ δημοσιογράφος δημοσιότητα ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ Δημοτικό Θέατρο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Δημοτικό Ωδείο Λάρισας ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΔΗΜΠΡΑΣΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΝΕΡΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΔΙΑΡΡΗΞΕΙΣ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΙ EVENTS ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ διαφήμιση ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ Διαχρονικό Μουσείο Λάρισας Διαχωρισμος δικαστές ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ δικηγόροι ΔΙΟΔΙΑ ΔΝΤ ΔΟΒ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ δορυφορος δόσεις ΔΟΥ ΔΡΟΜΟΣ ΔΩΛ ΔΩΡΑ ΔΩΡΕΑ ΔΩΡΕΑ ΟΡΓΑΝΩΝ ΔΩΡΟ ΠΑΣΧΑ Ε65 ΕΑΠ ΕΑΣ ΕΒΖ ΕΒΟΛ ΕΒΡΟΣ Εγκαινια ΕΓΚΛΗΜΑ ΕΔΕ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη Παπαδοπούλου Εισαγγελεας ΕΙΣΦΟΡΕΣ ΕΚΑΒ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΚΘΕΣΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ εκλογές ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΑΙΟΣ 2019 ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ εκπαιδευτικοι ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ εκπώσεις ΕΚΡΗΞΗ εκτέλεση ΕΚΤΟΡΑΣ ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΕΛΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑ ΕΛΓΑ ελεγχος ΕΛΕΝΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ Ελενη Ραικου Ελένη Φουρέιρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ελεωνόρα Ζουγανέλη ελικόπτερο ΕΛΛΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ Ελλάδα έχεις Ταλέντο ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΛΜΕ ΕΛΣΤΑΤ ΕΛΤΑ ΕΜΑΚ Εμβόλια ΕΜΕ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ενδυση ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΝΟΙΚΙΑ Ένοπλες Δυνάμεις ΕΝΦΙΑ Ένωση Κεντρώων εξαγωγές εξαφάνιση ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΟΑΣΝΛ ΕΟΔΥΑ ΕΟΠΥΥ ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ ΕΟΦ ΕΠΑΛ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΕΠΙΔΟΜΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΕΡΓΑ έργα ΕΡΓΑΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ Εργατικό Κέντρο εργοδότες ΕΡΕΥΝΑ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΕΡΤ ΕΡΤ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΡΤ3 ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΣΟΔΑ ΕΣΠΑ ΕΣΡ εταιρείες Ευάγγελος Βενιζέλος ΕΥΕΔ ΕΥΠ ΕΥΡΩ ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ Ευρωπαϊκή Γιορτή Μουσικής ΕΥΡΩΠΗ ΕΥΤΥΧΗΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΕΥΦΡΑΙΜ ευχες ΕΥΧΕΤΗΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΕΦΕΕΛ ΕΦΕΤ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΕΦΚΑ ΕΦΟΡΙΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΕΨΙΛΟΝ ζαχαροπλαστική ζημιές ΖΟΡΖΕ ΚΟΣΤΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΖΟΥΡΑΡΙΣ ΖΩΔΙΑ ΖΩΗ ΣΑΜΑΡΑ Η ΜΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΥΛΟΥ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΑ ΗΛΙΑΚΗ ΠΟΛΗ ΗΛΙΚΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΗΣΑΙΑΣ ΜΑΤΙΑΜΠΑ Θανάσης Βισκαδουράκης Θανάσης Παπακωνσταντίνου θάνατος ΘΑΥΜΑ ΘΕΑΤΡΟ θέατρο ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΜΥΛΟΥ θέματα ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΘΕΣγάλα ΘΕΣγη ΘΕΣΜΟΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΗΒΑ ΘΡΑΚΗ ΙΑΣΩ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ιβάν Σαββίδης ΙΕΚ ΙΕΡΕΑΣ ΙΕΡΕΙΣ ΙΚΑ ΙΜΙΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΡΑΝ ισοπαλία ΙΣΠΑΝΙΑ ΙΣΡΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΡΑΛΙ Ιταλία ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΒΓΑΣ ΚΑΖΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ Καλαμπακα ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ καλλιεργιες ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Καλοκαίρι ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΚΑΝΑΔΑΣ ΚΑΠΗ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΠΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ καριέρα ΚΑΡΙΤΣΑ ΚΑΡΚΙΝΟΠΑΘΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΛΑ καρμπονάρα ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΗΚΕ καταδίωξη ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΗΨΗ κατάληψη ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΙΣ Κατερίνα Καινούριου ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΝΙΣΗ Κατερίνα Στικούδη Κατερίνη Κατρουγκαλος ΚΑΦΕΝΑΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΔΑΠ ΚΕΕΛΠΝΟ ΚΕΘΕΑ Κέλλας Κεντρική Πλατεία Κεντροαριστερά ΚΕΠ ΚΕΡΚΥΡΑ κηδείες Κηποθέατρο Αλκαζάρ ΚΙΛΕΛΕΡ ΚΙΝΑ ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΥΘΡΟΣΤΑΥΡΙΤΩΝ κινητό κινητοποιήσεις ΚΚΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΛΗΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑ Κλινικές ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΙΛΑΔΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΚΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟ ΝΕΡΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΟΥΓΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗΣ Κουτσοχερο Κρατος κρέπες ΚΡΗΤΗ κρίση ΚΡΥΟΛΙΠΟΛΥΣΗ ΚΤΕΛ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ Κτηνοτρόφοι ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΥΜΑΤΟΛΗΓΗ ΚΥΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ Κωστας Αγοραστος ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ Κώστας Τζανακούλης ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΛΑΕ ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ Λαϊκή Συσπείρωση Λακης Λαζοπουλος ΛΑΜΙΑ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΛΑΟΥΡΑ ΝΑΡΓΙΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΦΛ ΛΑΧΕΙΟ ΛΕΙΒΑΔΑΚΙ ΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΣΒΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΦΤΑ ΛΗΘΑΙΟΣ ΛΗΣΤΕΙΑ ΛΙΒΑΔΙ λιμανι ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΛΟΝΔΙΝΟ ΛΟΥΚΕΤΑ Λυθαίος ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ μαγιό ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ ΜΑΝΔΡΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΜΑΝΤΑΤΟ Μάξιμος Χαρακόπουλος ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΤΙΝ ΣΟΥΛΤΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΛΟΥΘΗΡΟΣ ΜΑΤ Ματούλα Ζαμάνη ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ ΜΕΝΙΑ ΤΖΙΟΒΑΡΑ ΜΕΝΙΟΣ ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ ΜΕΡΚΕΛ ΜΕΣΑΓΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑ μεταγραφές ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΜΕΤΕΩΡΑ Μετέωρα ΜΕΤΟΧΕΣ ΜΕΤΡΑ ΜΕΤΩΠΟ ΝΙΚΗΣ ΜΗΝΥΣΗ μήνυση Μητσοτάκης ΜΙΝΑ ΑΡΝΑΟΥΤΗ μισθοί ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΜΚΟ ΜΜΕ Μνημόνιο ΜΟΔΑ ΜΟΥΖΑΚΙ Μουσείο Εθνικής Αντίστασης Μουσείο Ιπποκράτη ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΣΙΤΣΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΟΚΑΣ Μπαμπης Τσερτος Μπάντα του ΜΥΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ Μπάσκετ ΜΠΕΤΥ ΜΠΑΖΙΑΝΑ ΜΠΛΟΚΑ ΜΠΛΟΚΑΚΙΑ ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ ΜΥΚΟΝΟΣ ΜΥΛΟΣ 1927 ΜΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΠΑ ΜΥΛΟΣ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ ΜΥΡΩΝΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΑΝΣΥ ΚΥΔΩΝΑ Ναομι Καμπελ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ Νασιακόπουλος Νατάσα Θεοδωρίδου ΝΑΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΝΔ Νέα Αγχίαλος ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Νέα Σμύρνη ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΕΚΡΟΣ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ ΝΕΡΟ ΝΗΣΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΗ ΝΙΚΗΤΕΣ Νικολέττα Μηλιώνη ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος Τρίκκης ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ Νινο νομοθεσία ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΝΤΥΣΙΜΟ ντύσιμο ΝΥΧΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΑ ΞΑΝΘΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΟΑΕΔ ΟΓΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΗΕ ΟΙΚΟΓΙΟΡΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Ολυμπιακός Βόλου ΟΛΥΜΠΟΣ ΟΜΙΛΙΑ ΟΜΟΛΙΟ ΟΜΟΡΦΙΑ ΟΟΣΑ ΟΠΑΠ ΟΠΕΚΑ ΟΠΕΚΕΠΕ ΟΠΛΑ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΟΣΔΕ ΟΣΕ ΟΤΟΕ ΟΥΗΛ ΟΦΕΙΛΕΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΠΑΖΑΡΙ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΣ ΠΑΛΑΜΑΣ ΠΑΜΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Πάνος Καμμένος Πάνος Σκουρλέτης ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΟ ΠΑΟΚ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΠΑΣ Παπούτσια ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακο Χωριό Παραιτηση παραλία ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΝΗΛΙΚΩΝ Παρισι ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ ΠΑΣΕΓΕΣ ΠΑΣΟΚ ΠΑΣΧΑ ΠΑΤΡΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΖΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Περτουλι ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΕΤΡΟΣ ΙΜΒΡΙΟΣ Πηγή Δεβετζή Πηλαδάκης ΠΗΛΙΟ Πηνειός ΠΙΕΡΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ Πλατεία Ταχυδρομείου ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ ΠΛΕΙΣΤΗΡΙΑΣΜΟΙ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΠΛΟΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΕΔΗΝ ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ ΠΟΘΕΣ ΕΣΧΕΣ ΠΟΙΗΣΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΟΛΥΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑΤΑ ΠΟΛΩΝΙΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ ΠΟΤΑΜΙ Πούτιν ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙΡΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΛΗΨΗ ΠΡΟΞΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ προσλήψεις ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ 2bfit ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ BURNTHEFLOOR ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Butterfly Nails ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ CARAMELA ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ DIAMONDCLINIC ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ HERBALIFE ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ LARISACITYNEWS ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ mylittleshop ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ STARZ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Πρωθυπουργός Πρωταπριλιά Πρωτομαγιά ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΠΥΛΗ Πυργετός ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΙ Πυροσβεστική ΠΩΛΗΣΕΙΣ Ρανια Αντωνοπουλου Ράνια Αντωνοπούλου ΡΑΧΗΛ ΜΑΚΡΗ ΡΑΨΑΝΗ ΡΕΚΟΡ ΡΕΝΑ ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ ΡΕΥΜΑΤΙΚΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΡΟΔΟΣ ρομα ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ Ρουλα Κορομηλα ΡΟΥΜΑΝΟΙ ρύθμιση ΡΥΙ ΡΩΜΗ ΡΩΣΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ σακακι Σακης Ρουβας ΣΑΜΑΡΕΙΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟ ΣΔΟΕ ΣΕΙΡΗΝΑΚΗΣ σεισμος σεμινάριο ΣΕΡΡΕΣ ΣΗΡΑΓΓΕΣ ΣΘΕΒ ΣΙΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΙΤΑΡΙ ΣΚΑΙ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΣΚΑΠΑΣΤΗ ΑΓΟΡΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΚΙΑΘΟΣ Σκιάθος ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΣΚΟΠΙΑ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΚΥΡΟΣ ΣΜΑΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΜΥ ΣΟΝΕ ΣΟΥΗΔΙΑ ΣΟΦΑΔΕΣ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Στάθης Ψάλτης ΣΤΑΡ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΝΤΟΥ ΣτΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ ΣΤΙΒΟΣ Στο Δρόμο Στοκχόλμη ΣΤΟΜΙΟ στρατός ΣΤΥΛΙΣΤΡΙΑ συγκέντρωση ΣΥΔΑΝΕΦ ΣΥΚΟΥΡΙΟ συλλαλητηριο ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΙ συμφωνια Συμφωνική Ορχήστρα Νέων Ελλάδος ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΣΥΝΑΔΕΦ ΣΥΝΑΥΛΙΑ συναυλία συνδικαλισμός συνεδριο ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ Συνεταιριστική Τράπεζα Θεσσαλίας ΣΥΝΟΔΟΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ΣΥΡΙΑ ΣΥΡΙΖΑ ΣΧΕΣΕΙΣ σχολεία ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΩΜΑ ΣΩΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΔΗΓΙΣΜΟΥ ΣΩΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΡΘΡΑ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΑΧΙ ΤΕΒΕ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΕΙ Λάρισας ΤΕΙΡΕΣΙΑΣ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΤΕΜΠΗ ΤΕΝΙΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΖΟΚΕΡ ΤΗΛΕΜΕΤΑΦΟΡΑ τηλεόραση ΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟ INTERNET ΤΙΜΗ ΤΙΡΙΤΟΜΠΑ ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΥΛΟΥ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΕΒ τουρισμός ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ τραυματίες ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΚΗ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΤΡΟΧΑΙΟ Τρυφωνας Σαμαρας ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ τσάντες Τσαριτσάνη ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΤΣΙΚΟΣ Τσιπρας ΤΣΙΩΛΗΣ ΤτΕ ΤΥΡΝΑΒΙΤΙΚΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΥΓΕΙΑ ΥΠΟΙΚ Υποτροφίες ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΦΑΙΗ ΣΚΟΡΔΑ ΦΑΛΑΝΗ ΦΑΛΗΡΟ Φανη Χαλκια ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ Φαρμακοποιοί φάρσα ΦΑΡΣΑΛΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΟΛΥΜΠΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΗΝΕΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΕΣ φοροδιαφυγή ΦΟΡΟΙ φορολογικές δηλώσεις ΦΠΑ ΦΡΟΥΡΙΟ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΦΥΛΑΚΕΣ ΦΥΛΕΣ ΦΥΤΟΦΑΡΜΑΚΑ ΦΩΤΗΣ ΣΕΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΑ ΦΩΤΟ Φώφη Γεννηματά ΧΑΛΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Χανταμπακης ΧΑΡΑΤΣΙ ΧΑΡΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ Χαρτονόμισμα ΧΑΣΙΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΧΙΟΝΙ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΙΟΣ χιούμορ ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΙΑΜΒΟΣ ΧΟΡΟΣ ΧΟΥΤΟΣ Χούτος ΧΡΕΗ ΧΡΕΟΣ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ Χρήστος Μενιδιάτης ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ χρώμα ΧΩΜΑΤΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣΜΟΣ Ψέματα ΩΝΑΣΗΣ AEL FC ARENA Agrothessaly AGROTICA Alfa Wood ALPHA ALPHA BANK Amber Alert Android ANGEL Angelina Jollie ANGELS HOME ANIMUS Anonymous ANTONELLA AUTO-MOTO BARBIE ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ BARISTAS BARLEY BARRA PARTY BE JUICE BELLA HADID BIG ΜΠΑΝΓΚ Bikini BlackFriday BLYZZ Brad Pitt brand Branding BREXIT BROOKLYN BRUNO Btitney Spears BULLYING BURN THE FLOOR Butterfly Nails CAFE Candy Crash Capital Controls CARAMELA LIVE CASINO ROYALE CAVEMAN celebrities COSMOS DANS ER DE-TOX Deaf Champions League DEAL DFT PARKOUR TEAM DIAMOND CLINIC DIAMOND PLUS DIAS Dislike DJ DONALD TRUMP DWTS DWTS5 DWTS6 efood enzzo EPSILON Erasmus ERGO EUROBANK EUROGROUP Eurostat Eurovision EXALCO FACEBOOK FAKE NEWS Fashion FASHION CITY OUTLET festival Football League FORBES FRIDA GAIA ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ GALAXY GAME OF LOVE Gay Pride GNTM GOIN THROUGH GOOGLE GOSSIP Greenpeace grSinGers.gr H&M hackers HAPPY TRAVELLER HELEXPO HERBALIFE HOT ICE JUICE IMAM BAILDI INSTAGRAM INTERNET iPhone ISIS JUKEBOX CAR JUMBO KARDASHIAN KASTRA Live KASTRA LIVE SUMMER Kendall Jenner KENNEDY KIM KARDASHIAN KINGS LAB ART Larissa Dance Open 2017 LDO2018 Let's Do It Greece LIDL LIVE LIVE FUNDAYS Lopez love me LUNAR MOODS Madonna MadWalk Majesty MariosLou Marketing MASTERCHEF MEGA MERKEL Microsoft Mikel MONSTERS MUSIC MY STYLE ROCKS mylittleshop.gr Newsroom larisacitynews NINTENDO Nobacco Shop NOMADS NomadsGR NSJD OLYMPUSLIGHT OPEN Palace Radio Pamela Anderson PANTHEON PLAZA party PAVLOS NIKOLAOU PEOPLE PHOTO PIATELAS PISINA Plasma Light PLAY ΟΠΑΠ POR UN PASO PornHub POS POWER OF LOVE QUIZ RDF REAL MUSIC Red Bull Run Greece SAMSUNG SAYNO selfie SERIES SEX sexy SHUT UP AND DANCE Siderati Silver Alert SIRINA SKYFALL SMARTPHONE SNIK SOCIAL MEDIA SOTIS ΒΟΛΑΝΗΣ SPD STAR STAR ACADEMY STARZ LIVE CLUB style SUMMER BEACH REPORT Super League SUPER MARKET Survival SURVIVOR SURVIVOR_GR SURVIVORGR swinging SYTYCD talent show TATOO taxis TDF TETRIS THE MINDTRAP The Voice Thodoris Triantafyllou TIPS Tonis Sfinos Top5 topless TRUMP TV TWITTER UFO UMAMI FESTIVAL UNESCO UNICEF VENUS Vicoria Cinemas VIDEO viral WIFI WWF XFACTOR YFSF YouTube YPO

Περιφερειακές Εκλογές 2019 - ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι για την Περιφέρεια Θεσσαλίας (ΛΙΣΤΕΣ)

Περιφερειακές Εκλογές 2019 - ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι για την Περιφέρεια Θεσσαλίας (ΛΙΣΤΕΣ)


Αυτοί είναι ΟΛΟΙ οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι των Περιφερειακών Εκλογών 2019 για την Περιφέρεια Θεσσαλίας



[accordion] [item title="«ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Ακρίβος Αθανάσιος (Σούλης) του Κωνσταντίνου 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1 Αλμπέρτης Νικόλαος του ΣωτήριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2 Βάλλα Αικατερίνη του Παντελή (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3 Καραμήτρου Αθηνά του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4 Κατέβας Δημήτριος του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5 Κατσιώτη Θεοφανία του Ηλία (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6 Μιράντα Κλαούντια-Τζουσεππίνα του ΣτέφανοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7 Πάντος Αθανάσιος του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8 Πλιάσσας Νικόλαος του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
9 Ρήγα Χριστίνα του ΛάμπροΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ
1 Ακρίβος Κωνσταντίνος του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2 Βάλλα Ελένη του ΑπόστολοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3 Βαρσάνο Ευτυχία-Σάρρα του Ισαάκ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4 Βασιλείου Ματθαίος του ΧρήστοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5 Δαυίδ Πασχάλης του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6 Ζαφείρης Κωνσταντίνος του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7 Ηλιόπουλος Σπυρίδων του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8 Καραπάνου Ουρανία του ΣτέφανοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9 Κοτρώνη Κωνσταντίνα του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10 Λημναίος Γεώργιος του ΑπόστολοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11 Λιαροπούλου Μαρία του ΔημήτριοΥ(Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12 Μακρυγεώργος Ηλίας του ΧρήστοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13 Μαυρογιάννη Αθανασία του ΘεόφιλοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14 Μήλιας Απόστολος του ΒασίλειοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15 Μπαζούκη Μαρία του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16 Μπλουχάρη Αικατερίνη του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17 Μπλουχάρη Νικολέτα του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18 Σάββας Μάριος του ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19 Σταματοπούλου Ελευθερία του ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20 Τασιούλης Τηλέμαχος του ΧριστόδουλοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21 Τριανταφύλλου Βάϊα του Αχιλλέα (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
22 Τσιρογιάννης Θεόφιλος του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
23 Φλώρος Χαρίλαος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1 Βούκια Ζωή του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2 Βούλγαρη Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου του Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3 Γεωργαλής Αθανάσιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4 Γιάτσιος Χρήστος του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5 Ζιώγα Δέσποινα του ΝικόλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6 ΖιώγαΣ Ιωάννης του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7 Καρβέλη Ιωάννα του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8 Μαλανδρινού Κωνσταντίνα του ΕυάγγελοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9 Μονογενής Νικόλαος του ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10 Μπαγάνας Θωμάς του ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11 Πέτσης Ιωάννης του Ευριπίδη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12 Τσουμπέκος Κωνσταντίνος του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13 Φουτσόγλου Κυριακή του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
14 Φυσέκη Σοφία του ΝικόλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ
1 Γκανάτσας Αθανάσιος του Μιχάλη (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1 Ακρίβος Απόστολος του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2 Αλεξοπούλου Στυλιανή του ΘεόφιλοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3 Δελιτζιάς Δημήτριος του ΝικόλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4 Κοπάδη Σοφία (Μπέτυ) του ΒασίλειοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5 Μαντζάνα Βασιλική του ΑχιλλεΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6 Μπίχτας Ιωάννης του ΦώτιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7 Μπουλογεώργος Αθανάσιος του Αριστείδη (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8 Τσιαπάρας Νικόλαος του ΧρήστοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9 Τσιάτσιος Δημήτριος του ΕρωτόκριτοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
10 Τσιγαρίδας Γεώργιοςτου ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
11 Χατζελένη Χριστίνα του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [item title="«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ – ΞΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΒΙΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6. ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
9. ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
10. ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
11. ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
12. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2. ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3. ΒΑΛΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4. ΓΚΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5. ΓΡΑΜΟΥΣΤΙΑΝΟΥ – ΧΑΤΖΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7. ΔΗΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10. ΙΩΑΝΝΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11. ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12. ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16. ΜΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19. ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20. ΝΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21. ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
22. ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
23. ΠΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
25. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΛΙΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
26. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
27. ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
28. ΣΙΜΟΥ – ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
29. ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
30. ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3. ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7. ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9. ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10. ΜΟΛΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12. ΠΛΑΓΕΡΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13. ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
14. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
16. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
17. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
18. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
19. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
20. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

1. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
2. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ – ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. ΓΙΑΚΙΜΟΒΑ – ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΕΣΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4. ΚΑΠΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6. ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8. ΝΤΟΥΒΛΗ ΚΛΕΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
10. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
11. ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
12. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
13. ΤΣΙΟΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
14. ΤΣΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [item title="«ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. ΒΟΥΡΚΟΤΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2. ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4. ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5. ΜΟΥΣΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6. ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7. ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΗΡΑΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8. ΦΑΛΑΡΑ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
9. ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

1. Γενηκομσίου Θεοφάνης του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2. Γεωργόπουλος Αχιλλέας του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3. Γκόγκος Μιχαήλ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4. Καμπόζης Παράσχος (Πάρης) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5. Καραμπίνη Ελευθερια (Τέρρυ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6. Καραναστάση Αικατερίνη του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7. Κολτσίδας Δημήτριος του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8. Κοντελές Βασίλειος του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9. Κοντελές Δημήτριος του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10. Μαρούδας Αστέριος του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11. Μπάρμπα Ζωή του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12. Σακαλής Νικόλαος του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13. Σαρηγιάννης Χαράλαμπος του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14. Σεβαστίδου Κλεοπάτρα του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15. Σιούλας Παναγιώτης του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16. Σκόρδος Εμμανουήλ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17. Ταλαχούπη Ασημίνα του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18. Ταλαχούπης Νικόλαος του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19. Τζήκα Χρυσούλα του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20. Τσαλίκη Ελένη του ΠΑΥΛΟΥ – ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21. Τσιαμούρα Ιωάννα του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
22. Χαρχαρίδη Βασιλική του ΠΑΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. Ευαγγελακος Ευαγγελος του Κωνσταντινου (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2. ΚατσιαμποΥρα ΑσπασΙα (ΣΟΥΛΑ) του ΝικΟλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3. ΚοτινΟπουλος ΑργΥριος του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4. Λασκου ΕλΕνη του ΠερικλΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5. ΜολΟχας ΣτΕφανος του ΙωΑννη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6. ΝΙτης ΝικΟλαος του ΑπΟστολοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7. ΟικονΟμου ΑριστεΙδης του ΙωΑννη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8. ΠαπαευσταθΙου ΝικΟλαος του ΕμμανουΗλ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9. ΠαπαθανασΙου ΑργΥριος του ΚωνσταντΙνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10. ΠαπαπαναγιΩτου ΜαρΙα του ΒασΙλειοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11. ΣεβαστΙδου Ολγα του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12. ΤΥμπας ΣτΕφανος του ΓρηγΟριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13. ΧαροντΑκης ΔημΗτριος του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
14. ΧατζηγιΑννης ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΥΚΙΩΤΗΣ) του ΜιχαΗλ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
15. ΧατζΗνικολΑου ΜαρΙα του ΝικΟλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
16. ΧΗρα ΚωνσταντΙνα του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
17. ΧρυσοχοΥ ΘεοποΥλα (ΠΩΛΙΝΑ) του ΕυστΑθιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

1. ΣαριπανΙδου Αντιγονη του Αριστειδη (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3. ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6. ΠΡΕΚΑΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8. ΤΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
10. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙωΑννη (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
11. ΦΛΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [item title="«ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΜΠΙΛΛΗ -ΤΣΙΤΣΕ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. ΓΚΟΝΤΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2. ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3. ΚΑΛΤΣΑ-ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4. ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8. ΝΤΟΥΡΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2. ΒΡΑΚΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6. ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9. ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10. ΜΕΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12. ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13. ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14. ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15. ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ .ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17. ΤΣΙΑΝΤΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18. ΤΣΙΦΙΤΣΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19. ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21. ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ -ΑΡΕΤΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2. ΑΡΕΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3. ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6. ΚΟΥΤΣΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8. ΜΠΕΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9. ΜΠΙΣΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
14. ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
15. ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
16. ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
17. ΤΕΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
18. ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΚΑΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
2. ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2. ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3. ΛΩΡΙΔΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4. ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7. ΣΙΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9. ΤΣΙΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [item title="«ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Δελημήτρος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΧΡΗΣΤΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4. ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5. ΚΑΤΟΠΗ ΜΑΡΙΑΜ ΣΟΥΖΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6. ΜΟΥΛΙΑΚΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7. ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8. ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

1. ΓΚΕΡΛΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3. ΚΑΒΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4. ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7. ΛΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8. ΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9. ΜΠΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12. ΠΑΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14. ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15. ΠΟΛΥΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17. ΤΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18. ΤΖΑΒΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19. ΤΟΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20. ΤΣΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21. ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3. ΓΙΑΝΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4. ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5. ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ - ΣΑΝΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΣΚΑ) του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ (ΒΑΛΜΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10. ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11. ΣΟΥΓΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13. ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

1. ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. ΓΚΟΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3. ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5. ΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8. ΠΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9. ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [item title="«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. Αμπαντζή Μαρία του Αποστόλου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2. Γιώτα Γεωργία του Λεωνίδα ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3. Ζαζάς Γεώργιος του Βασιλείου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4. Μέλλος Βασίλειος του Ιωάννη ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5. Μιχάλης Γεώργιος του Βασιλείου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6. Νούλας Κωνσταντίνος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7. Παπαδάκος Αντώνιος του Ηλία ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
9. Σπανού Αμαλία του Χριστοδούλου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
10. Σπύρου Αναστασία του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
11. Τέγος Ελευθέριος του Λάμπρου( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

1. Αβδανάς Μιχάλης του Ιωάννου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2. Αθανασόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3. Αλαμάνης Κωνσταντίνος του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4. Γιαννούσης Γεώργιος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5. Δημησιάνος Γεράσιμος (Ρέμος) του Σπύρου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6. Ιωάννου Πέτρος του Ιωάννου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7. Κόκκα Ελευθερία Νίκη (Ελεάνα) του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8. Κυργιαννή Καλλιόπη του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9. Κωστούλα Μαρία του Χριστοφόρου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10. Μακρή Σωτηρία (Σωτηρίνα) του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11. Μηνά Ευαγγελία του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12. Μπάκαβου Ρέντα Χρυσούλα του Δημητρίου( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13. Μπατζακάκης Δημήτριος του Ιωάννη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14. Νούτσια Αρχόντω (Ρόννυ) του Αριστείδη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15. Πανουσοπούλου Αικατερίνη (Αύρα) του Γεωργίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16. Παπαευαγγέλου Σοφία του Ευαγγέλου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17. Παπανδρέου Νικόλαος του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18. Πατούνα (Μυγδανάλευρου) Αναστασία του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19. Πούλιος Σωκράτης του Ιωάννου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20. Σουλούκος Σωτήριος του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21. Τριπολίτου Διονυσία του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
22. Τσαντόπουλος Σπυρίδων του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
23. Τσιαμπαλή Χριστίνα του Αναστασίου( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
24. Φαρμακιώτη Μαρία του Βασιλείου( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
25. Φιλοκώστας Ηλίας του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
26. Χατζηπαναγιώτου Ασημούλα (Mένη) του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
27. Χριστοδούλου Αλκιβιάδης (Άλκης) του Αστερίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1. Δογκάκης Ανδρέας του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2. Κάβουρας Ευάγγελος (Άγγελος) του Σπυρίδωνος ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3. Καλυβιώτης Αχιλλεύς του Αλεξάνδρου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4. Κίτσος Κωσταντίνος του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5. Κροτόπουλος Γεώργιος του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6. Κωστής Ιωάννης του Γεωργίου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7. Μαρέδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8. Ξυνός Χρυσοβαλάντης του Ευσταθίου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9. Ράμπος Στέφανος του Γεωργίου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10. Τσαγκαδόπουλος Αθανάσιος του Πλάτωνα ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11. Τσιάκου Ειρήνη του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12. Χαλκιά Ευφροσύνη (Φρόσω Έφη) του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13. Ψαχούλας Ιωάννης του Θεοδώρου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

1. Θεοδώρου Ιωάννης του Ευθυμίου ( Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
2. Λαρυγγάκης Νικόλαος του Πυθαγόρα ( Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. Αποστολίδου Αναστασία (Τέση) του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2. Αρέτος Χρήστος του Ευθυμίου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3. Βαροσιανίδη Ελισάβετ του Βίκτωρος ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4. Γκαραγκάνης Μιχαήλ (Μιχάλης) του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5. Ζερβού Μαργαρώ (Ρίτα) του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6. Καραμήτσα Μαρία του Αλεξάνδρου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7. Καρρά Ιωάννα του Βάϊου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8. Κερασιώτη Ευθαλία (Θάλεια) του Βασιλείου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9. Μπακλαβά Στρατίκη Μαρία Χριστίνα του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
10. Πολυγένης Στέφανος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
11. Ρόσσιος Απόστολος του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [item title="«ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2. ΒΑΡΛΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΥΝ) του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4. ΘΩΜΑ - ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ - ΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7. ΝΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
9. ΡΟΓΓΑΝΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΑ) του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
10. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
11. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
12. ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ – ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3. ΓΚΟΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4. ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5. ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6. ΔΟΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7. ΖΙΑΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9. ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10. ΚΙΜΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11. ΚΟΜΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12. ΚΥΡΛΟΓΛΟΥ– ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13. ΛΑΒΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15. ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16. ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17. ΛΙΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΗΣΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18. ΜΙΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΟΛΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19. ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20. ΜΠΑΝΤΑΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21. ΜΠΙΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
22. ΜΠΡΕΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
23. ΝΤΙΖΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
24. ΠΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
25. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
26. ΠΑΥΛΟΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
27. ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
28. ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
29. ΣΚΡΕΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
30. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2. ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8. ΚΟΛΥΝΔΡΙΝΗ – ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10. ΜΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11. ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13. ΠΑΠΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
14. ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
15. ΣΤΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
16. ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
17. ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
18. ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
19. ΦΡΑΤΖΕΖΟΥ - ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
20. ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

1. ΑΡΚΟΜΑΝΗ - ΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
2. ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΛΙΑ) του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3. ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5. ΛΑΠΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6. ΛΑΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7. ΜΑΝΤΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9. ΜΠΑΛΑΜΙΤΣΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του Στεφάνου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
10. ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
11. ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βύρωνος (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
12. ΝΑΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ζαχαρία (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
13. ΤΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
14. ΤΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [item title="«Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ»"]
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1. ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
2. ΓΚΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
3. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
4. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
5. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
6. ΜΠΟΜΠΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
7. ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
8. ΠΛΑΤΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
9. ΡΑΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΒΑΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
10. ΣΚΑΡΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
11. ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
12. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

1 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
2 ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
3 ΑΡΜΑΝΙΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
4 ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
5 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
6 ΓΕΛΛΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
7 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
8 ΓΚΟΝΤΟΥΡΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
9 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
10 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
11 ΚΑΡΤΣΙΑΦΛΕΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
12 ΚΟΜΗΤΣΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
13 ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
14 ΛΙΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
15 ΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
16 ΜΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
17 ΜΠΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
18 ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
19 ΜΠΟΥΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
20 ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
21 ΠΑΠΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
22 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
23 ΣΔΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
24 ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
25 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
26 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
27 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΘΑ του ΗΡΑΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
28 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
29 ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
30 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1 ΖΑΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
2 ΖΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
3 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
4 ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
5 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
6 ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
7 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
8 ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
9 ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
10 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
11 ΠΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
12 ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
13 ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
14 ΤΟΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
15 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
16 ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
17 ΤΣΟΠΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
18 ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
19 ΧΑΡΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
20 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

1 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
2 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1 ΓΚΑΝΤΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
2 ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
3 ΜΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
4 ΜΕΜΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
5 ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
6 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
7 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
8 ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
9 ΣΦΥΡΛΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
10 ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
11 ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
12 ΤΣΙΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
13 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
14 ΧΑΪΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)


[/item] [/accordion]






Newsroom larisacitynews.GR







Περιφερειακές Εκλογές 2019 - ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι για την Περιφέρεια Θεσσαλίας (ΛΙΣΤΕΣ)

Δημοσίευση σχολίου

[facebook]

larisacitynews.gr

{picture#http://1.bp.blogspot.com/-l8P1L8EITsc/V5NSTQFSCFI/AAAAAAAAGAg/A6hK5_w5xSktWTcRoEwhmW68n8SEDchMQCK4B/s267/LarisaCityNews_LogoNew_Cyrcle_500x500.png} Η LarisaCityNews.gr δημοσιεύει όλα τα σχόλια των αναγνωστών φτάνει να είναι κόσμια και όχι υβριστικά... * Όσα ειδησεογραφικά άρθρα μας 'αλιεύονται' από τρίτες πηγές, αναρτώνται από όσο το δυνατόν ασφαλέστερες πηγές. Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποια ανακριβή και αναληθή δημοσίευση, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε άμεσα. Προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή ενημέρωσή σας. Ευχαριστούμε θερμά. {facebook#https://www.facebook.com/larisacitynews} {twitter#https://twitter.com/larisacitynews} {google#https://plus.google.com/114516169138266635915} {youtube#https://www.youtube.com/channel/UCVSrvrlw1LOlopYQ9CdvPZg} {instagram#https://www.instagram.com/larisacitynews.gr/}

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.