Δημοτικές Εκλογές 2019 (1ος Γύρος) | Ο δρόμος προς τις κάλπες | larisacitynews.GR
10yearschallenge 110 ΠΜ 1η ΣΤΡΑΤΙΑ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2b fit 404 ΓΝΣ ΑΑΔΕ ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΛΙΑ ΑΓΕΤ ΑΓΙΑ ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ Αγιόκαμπος Άγιος Αχίλλιος ΑΓΟΡΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΔΕΔΥ ΑΔΕΙΕΣ ΑΔΩΝΙΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΕΚ ΑΕΛ ΑΕΠΙ ΑΕΡΙΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ αεροπλανο Αεροπορία ΑΕΡΟΠΡΟΣΚΟΠΟΙ ΑΘΕΟΙ Αθηνα ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΑΘΩΟΙ ΑΙΓΑΙΟ ΑΙΓΥΠΤΟΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΑΛΣΟΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ Άκης Δείξιμος ΑΚΗΣ ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Αλβανια ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Αλέξης Τσίπρας ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ Αλμυρός ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ Αμαρυλλίς ΑΜΕΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ανάπτυξη ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ Ανάσταση Ανδρεας Κατσιγιαννης ΑΝΕΛ ανεργία Ανήλικος Αννα Βαγενα ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ Άνοιξη ΑΝΤ1 ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΑΝΤΑΡΣΥΑ Άντζελα Δημητρίου ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΝΤΙΕΞΟΥΣΙΑΣΤΕΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΝΤΡΕ ΠΑΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ Αντώνης Ρέμος ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ απαντήσεις ΑΠΑΤΗ ΑΠΕΙΛΕΣ απεργία ΑΠΟΔΕΙΧΕΙΣ ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Απόλλωνας ΑΠΟΛΟΓΙΑ απονομή αποστολή Απόστολος Καλογιάννης ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ αποτεφρωση ΑΠΟΦΥΛΑΚΙΣΗ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΘΡΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΕΣΛΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΗ Αρχαίο Θέατρο ΑΡΧΑΙΟ ΘΕΑΤΡΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Αρχαιοκάπηλοι ΑΣΕΠ ΑΣΤΕΓΟΙ ΑΣΤΕΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ Αστυνομικά ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΑΤΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΑΥΣΤΡΙΑ ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ Αυτοκτονια αφορολογητο Αχιλλέας Μπέος Αχτσιόγλου Βαγγέλης Αποστόλου ΒΑΛΑΒΑΝΗ Βαλκανια ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ Βασίλης Λεβέντης ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ βαφτίσια ΒΕΛΓΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ ΒΕΛΙΚΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΒΕΡΟΙΑ Βιασμός ΒΙΒΛΙΟ ΒΙΚΥ ΚΑΓΙΑ Βίκυ Νάσιου ΒΙΟΛΑΡ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΑΝΔΡΙΚΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΠΑΙΔΙΚΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ UNISEX ΒΛΑΒΗ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ ΠΟΥΤΙΝ ΒΛΑΧΩΝ ΒΟΛΕΪ ΒΟΛΟΣ βόμβα ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 Βουλή ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑΣ βραβεια ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΓΑΛΗΝΗ Γαλλια γάμος ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΕΡΑΚΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΥΣΕΙΣ γέφυρες ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ γη ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ Γιάννης Μουζάλας ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ Γιάννης Σπαλιάρας ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΓΙΟΡΤΗ ΚΡΑΣΙΟΥ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΜΙΝΗΣ Γιώργος Κατσιαντώνης ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ Γιώργος Λεμπέσης ΓΙΩΤΑ ΝΕΓΚΑ ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΓΟΝΝΟΙ ΓΣΕΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΥΡΤΩΝΗ ΔΑΜΑΣΙ ΔΑΝΕΙΑ ΔΑΝΕΙΣΤΕΣ ΔΑΝΙΑ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΔΕΔΔΗΕ ΔΕΗ ΔΕΘ ΔΕΝΔΡΟΦΥΤΕΥΣΗ ΔΕΥΑΛ ΔΕΥΑΤ ΔΗΚΕΛ ΔΗΛΩΣΗ ΔΗΜΑΡ ΔΗΜΑΡΧΟΣ Δήμητρα Γαλάνη Δημήτρης Αδάμ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΕΛΕΡ ΔΗΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΡΑΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΤΕΜΠΩΝ ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΔΗΜΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΗΜΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟ δημοσιογράφος δημοσιότητα ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ Δημοτικό Θέατρο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Δημοτικό Ωδείο Λάρισας ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΔΗΜΠΡΑΣΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΝΕΡΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΔΙΑΡΡΗΞΕΙΣ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΙ EVENTS ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ διαφήμιση ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ Διαχρονικό Μουσείο Λάρισας Διαχωρισμος δικαστές ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ δικηγόροι ΔΙΟΔΙΑ ΔΝΤ ΔΟΒ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ δορυφορος δόσεις ΔΟΥ ΔΡΟΜΟΣ ΔΩΛ ΔΩΡΑ ΔΩΡΕΑ ΔΩΡΕΑ ΟΡΓΑΝΩΝ ΔΩΡΟ ΠΑΣΧΑ Ε65 ΕΑΠ ΕΑΣ ΕΒΖ ΕΒΟΛ ΕΒΡΟΣ Εγκαινια ΕΓΚΛΗΜΑ ΕΔΕ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη Παπαδοπούλου Εισαγγελεας ΕΙΣΦΟΡΕΣ ΕΚΑΒ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΚΘΕΣΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ εκλογές ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΑΙΟΣ 2019 ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ εκπαιδευτικοι ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ εκπώσεις ΕΚΡΗΞΗ εκτέλεση ΕΚΤΟΡΑΣ ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΕΛΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑ ΕΛΓΑ ελεγχος ΕΛΕΝΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ Ελενη Ραικου Ελένη Φουρέιρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ελεωνόρα Ζουγανέλη ελικόπτερο ΕΛΛΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ Ελλάδα έχεις Ταλέντο ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΛΜΕ ΕΛΣΤΑΤ ΕΛΤΑ ΕΜΑΚ Εμβόλια ΕΜΕ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ενδυση ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΝΟΙΚΙΑ Ένοπλες Δυνάμεις ΕΝΦΙΑ Ένωση Κεντρώων εξαγωγές εξαφάνιση ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΟΑΣΝΛ ΕΟΔΥΑ ΕΟΠΥΥ ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ ΕΟΦ ΕΠΑΛ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΕΠΙΔΟΜΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΕΡΓΑ έργα ΕΡΓΑΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ Εργατικό Κέντρο εργοδότες ΕΡΕΥΝΑ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΕΡΤ ΕΡΤ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΡΤ3 ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΣΟΔΑ ΕΣΠΑ ΕΣΡ εταιρείες Ευάγγελος Βενιζέλος ΕΥΕΔ ΕΥΠ ΕΥΡΩ ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ Ευρωπαϊκή Γιορτή Μουσικής ΕΥΡΩΠΗ ΕΥΤΥΧΗΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΕΥΦΡΑΙΜ ευχες ΕΥΧΕΤΗΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΕΦΕΕΛ ΕΦΕΤ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΕΦΚΑ ΕΦΟΡΙΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΕΨΙΛΟΝ ζαχαροπλαστική ζημιές ΖΟΡΖΕ ΚΟΣΤΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΖΟΥΡΑΡΙΣ ΖΩΔΙΑ ΖΩΗ ΣΑΜΑΡΑ Η ΜΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΥΛΟΥ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΑ ΗΛΙΑΚΗ ΠΟΛΗ ΗΛΙΚΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΗΣΑΙΑΣ ΜΑΤΙΑΜΠΑ Θανάσης Βισκαδουράκης Θανάσης Παπακωνσταντίνου θάνατος ΘΑΥΜΑ ΘΕΑΤΡΟ θέατρο ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΜΥΛΟΥ θέματα ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΘΕΣγάλα ΘΕΣγη ΘΕΣΜΟΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΗΒΑ ΘΡΑΚΗ ΙΑΣΩ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ιβάν Σαββίδης ΙΕΚ ΙΕΡΕΑΣ ΙΕΡΕΙΣ ΙΚΑ ΙΜΙΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΡΑΝ ισοπαλία ΙΣΠΑΝΙΑ ΙΣΡΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΡΑΛΙ Ιταλία ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΒΓΑΣ ΚΑΖΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ Καλαμπακα ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ καλλιεργιες ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Καλοκαίρι ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΚΑΝΑΔΑΣ ΚΑΠΗ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΠΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ καριέρα ΚΑΡΙΤΣΑ ΚΑΡΚΙΝΟΠΑΘΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΛΑ καρμπονάρα ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΗΚΕ καταδίωξη ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΗΨΗ κατάληψη ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΙΣ Κατερίνα Καινούριου ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΝΙΣΗ Κατερίνα Στικούδη Κατερίνη Κατρουγκαλος ΚΑΦΕΝΑΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΔΑΠ ΚΕΕΛΠΝΟ ΚΕΘΕΑ Κέλλας Κεντρική Πλατεία Κεντροαριστερά ΚΕΠ ΚΕΡΚΥΡΑ κηδείες Κηποθέατρο Αλκαζάρ ΚΙΛΕΛΕΡ ΚΙΝΑ ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΥΘΡΟΣΤΑΥΡΙΤΩΝ κινητό κινητοποιήσεις ΚΚΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΛΗΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑ Κλινικές ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΙΛΑΔΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΚΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟ ΝΕΡΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΟΥΓΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗΣ Κουτσοχερο Κρατος κρέπες ΚΡΗΤΗ κρίση ΚΡΥΟΛΙΠΟΛΥΣΗ ΚΤΕΛ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ Κτηνοτρόφοι ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΥΜΑΤΟΛΗΓΗ ΚΥΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ Κωστας Αγοραστος ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ Κώστας Τζανακούλης ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΛΑΕ ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ Λαϊκή Συσπείρωση Λακης Λαζοπουλος ΛΑΜΙΑ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΛΑΟΥΡΑ ΝΑΡΓΙΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΦΛ ΛΑΧΕΙΟ ΛΕΙΒΑΔΑΚΙ ΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΣΒΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΦΤΑ ΛΗΘΑΙΟΣ ΛΗΣΤΕΙΑ ΛΙΒΑΔΙ λιμανι ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΛΟΝΔΙΝΟ ΛΟΥΚΕΤΑ Λυθαίος ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ μαγιό ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ ΜΑΝΔΡΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΜΑΝΤΑΤΟ Μάξιμος Χαρακόπουλος ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΤΙΝ ΣΟΥΛΤΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΛΟΥΘΗΡΟΣ ΜΑΤ Ματούλα Ζαμάνη ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΜΕΛΙΒΟΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ ΜΕΝΙΑ ΤΖΙΟΒΑΡΑ ΜΕΝΙΟΣ ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ ΜΕΡΚΕΛ ΜΕΣΑΓΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑ μεταγραφές ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΜΕΤΕΩΡΑ Μετέωρα ΜΕΤΟΧΕΣ ΜΕΤΡΑ ΜΕΤΩΠΟ ΝΙΚΗΣ ΜΗΝΥΣΗ μήνυση Μητσοτάκης ΜΙΝΑ ΑΡΝΑΟΥΤΗ μισθοί ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΜΚΟ ΜΜΕ Μνημόνιο ΜΟΔΑ ΜΟΥΖΑΚΙ Μουσείο Εθνικής Αντίστασης Μουσείο Ιπποκράτη ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΣΙΤΣΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΟΚΑΣ Μπαμπης Τσερτος Μπάντα του ΜΥΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ Μπάσκετ ΜΠΕΤΥ ΜΠΑΖΙΑΝΑ ΜΠΛΟΚΑ ΜΠΛΟΚΑΚΙΑ ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ ΜΥΚΟΝΟΣ ΜΥΛΟΣ 1927 ΜΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΠΑ ΜΥΛΟΣ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ ΜΥΡΩΝΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΑΝΣΥ ΚΥΔΩΝΑ Ναομι Καμπελ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ Νασιακόπουλος Νατάσα Θεοδωρίδου ΝΑΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΝΔ Νέα Αγχίαλος ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Νέα Σμύρνη ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΕΚΡΟΣ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ ΝΕΡΟ ΝΗΣΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΗ ΝΙΚΗΤΕΣ Νικολέττα Μηλιώνη ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος Τρίκκης ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ Νινο νομοθεσία ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΝΤΥΣΙΜΟ ντύσιμο ΝΥΧΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΑ ΞΑΝΘΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΟΑΕΔ ΟΓΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΗΕ ΟΙΚΟΓΙΟΡΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Ολυμπιακός Βόλου ΟΛΥΜΠΟΣ ΟΜΙΛΙΑ ΟΜΟΛΙΟ ΟΜΟΡΦΙΑ ΟΟΣΑ ΟΠΑΠ ΟΠΕΚΑ ΟΠΕΚΕΠΕ ΟΠΛΑ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΟΣΔΕ ΟΣΕ ΟΤΟΕ ΟΥΗΛ ΟΦΕΙΛΕΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΠΑΖΑΡΙ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΣ ΠΑΛΑΜΑΣ ΠΑΜΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Πάνος Καμμένος Πάνος Σκουρλέτης ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΟ ΠΑΟΚ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΠΑΣ Παπούτσια ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακο Χωριό Παραιτηση παραλία ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΝΗΛΙΚΩΝ Παρισι ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ ΠΑΣΕΓΕΣ ΠΑΣΟΚ ΠΑΣΧΑ ΠΑΤΡΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΖΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Περτουλι ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΕΤΡΟΣ ΙΜΒΡΙΟΣ Πηγή Δεβετζή Πηλαδάκης ΠΗΛΙΟ Πηνειός ΠΙΕΡΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ Πλατεία Ταχυδρομείου ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ ΠΛΕΙΣΤΗΡΙΑΣΜΟΙ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΠΛΟΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΕΔΗΝ ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ ΠΟΘΕΣ ΕΣΧΕΣ ΠΟΙΗΣΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΟΛΥΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑΤΑ ΠΟΛΩΝΙΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ ΠΟΤΑΜΙ Πούτιν ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙΡΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΛΗΨΗ ΠΡΟΞΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ προσλήψεις ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ 2bfit ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ BURNTHEFLOOR ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Butterfly Nails ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ CARAMELA ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ DIAMONDCLINIC ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ HERBALIFE ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ LARISACITYNEWS ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ mylittleshop ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ STARZ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Πρωθυπουργός Πρωταπριλιά Πρωτομαγιά ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΠΥΛΗ Πυργετός ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΙ Πυροσβεστική ΠΩΛΗΣΕΙΣ Ρανια Αντωνοπουλου Ράνια Αντωνοπούλου ΡΑΧΗΛ ΜΑΚΡΗ ΡΑΨΑΝΗ ΡΕΚΟΡ ΡΕΝΑ ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ ΡΕΥΜΑΤΙΚΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΡΟΔΟΣ ρομα ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ Ρουλα Κορομηλα ΡΟΥΜΑΝΟΙ ρύθμιση ΡΥΙ ΡΩΜΗ ΡΩΣΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ σακακι Σακης Ρουβας ΣΑΜΑΡΕΙΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟ ΣΔΟΕ ΣΕΙΡΗΝΑΚΗΣ σεισμος σεμινάριο ΣΕΡΡΕΣ ΣΗΡΑΓΓΕΣ ΣΘΕΒ ΣΙΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΙΤΑΡΙ ΣΚΑΙ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΣΚΑΠΑΣΤΗ ΑΓΟΡΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΚΙΑΘΟΣ Σκιάθος ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΣΚΟΠΙΑ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΚΥΡΟΣ ΣΜΑΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΜΥ ΣΟΝΕ ΣΟΥΗΔΙΑ ΣΟΦΑΔΕΣ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Στάθης Ψάλτης ΣΤΑΡ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΝΤΟΥ ΣτΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ ΣΤΙΒΟΣ Στο Δρόμο Στοκχόλμη ΣΤΟΜΙΟ στρατός ΣΤΥΛΙΣΤΡΙΑ συγκέντρωση ΣΥΔΑΝΕΦ ΣΥΚΟΥΡΙΟ συλλαλητηριο ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΙ συμφωνια Συμφωνική Ορχήστρα Νέων Ελλάδος ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΣΥΝΑΔΕΦ ΣΥΝΑΥΛΙΑ συναυλία συνδικαλισμός συνεδριο ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ Συνεταιριστική Τράπεζα Θεσσαλίας ΣΥΝΟΔΟΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ΣΥΡΙΑ ΣΥΡΙΖΑ ΣΧΕΣΕΙΣ σχολεία ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΩΜΑ ΣΩΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΔΗΓΙΣΜΟΥ ΣΩΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΡΘΡΑ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΑΧΙ ΤΕΒΕ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΕΙ Λάρισας ΤΕΙΡΕΣΙΑΣ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΤΕΜΠΗ ΤΕΝΙΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΖΟΚΕΡ ΤΗΛΕΜΕΤΑΦΟΡΑ τηλεόραση ΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟ INTERNET ΤΙΜΗ ΤΙΡΙΤΟΜΠΑ ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΥΛΟΥ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΕΒ τουρισμός ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ τραυματίες ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΚΗ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΤΡΟΧΑΙΟ Τρυφωνας Σαμαρας ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ τσάντες Τσαριτσάνη ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΤΣΙΚΟΣ Τσιπρας ΤΣΙΩΛΗΣ ΤτΕ ΤΥΡΝΑΒΙΤΙΚΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΥΓΕΙΑ ΥΠΟΙΚ Υποτροφίες ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΦΑΙΗ ΣΚΟΡΔΑ ΦΑΛΑΝΗ ΦΑΛΗΡΟ Φανη Χαλκια ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ Φαρμακοποιοί φάρσα ΦΑΡΣΑΛΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΟΛΥΜΠΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΗΝΕΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΕΣ φοροδιαφυγή ΦΟΡΟΙ φορολογικές δηλώσεις ΦΠΑ ΦΡΟΥΡΙΟ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΦΥΛΑΚΕΣ ΦΥΛΕΣ ΦΥΤΟΦΑΡΜΑΚΑ ΦΩΤΗΣ ΣΕΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΑ ΦΩΤΟ Φώφη Γεννηματά ΧΑΛΚΗ Χανταμπακης ΧΑΡΑΤΣΙ ΧΑΡΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ Χαρτονόμισμα ΧΑΣΙΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΧΙΟΝΙ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΙΟΣ χιούμορ ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΙΑΜΒΟΣ ΧΟΡΟΣ ΧΟΥΤΟΣ Χούτος ΧΡΕΗ ΧΡΕΟΣ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ Χρήστος Μενιδιάτης ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ χρώμα ΧΩΜΑΤΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣΜΟΣ Ψέματα ΩΝΑΣΗΣ AEL FC ARENA Agrothessaly AGROTICA Alfa Wood ALPHA ALPHA BANK Amber Alert Android ANGEL Angelina Jollie ANGELS HOME ANIMUS Anonymous ANTONELLA AUTO-MOTO BARBIE ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ BARISTAS BARLEY BARRA PARTY BELLA HADID BIG ΜΠΑΝΓΚ Bikini BlackFriday BLYZZ Brad Pitt brand Branding BREXIT BROOKLYN BRUNO Btitney Spears BULLYING BURN THE FLOOR Butterfly Nails CAFE Candy Crash Capital Controls CARAMELA LIVE CASINO ROYALE CAVEMAN celebrities COSMOS DANS ER DE-TOX Deaf Champions League DEAL DFT PARKOUR TEAM DIAMOND CLINIC DIAMOND PLUS DIAS Dislike DJ DONALD TRUMP DWTS DWTS5 DWTS6 efood enzzo EPSILON Erasmus ERGO EUROBANK EUROGROUP Eurostat Eurovision EXALCO FACEBOOK FAKE NEWS Fashion FASHION CITY OUTLET festival Football League FORBES FRIDA GAIA ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ GALAXY GAME OF LOVE Gay Pride GNTM GOIN THROUGH GOOGLE GOSSIP Greenpeace grSinGers.gr H&M hackers HAPPY TRAVELLER HELEXPO HERBALIFE HOT ICE JUICE IMAM BAILDI INSTAGRAM INTERNET iPhone ISIS JUKEBOX CAR JUMBO KARDASHIAN KASTRA Live KASTRA LIVE SUMMER Kendall Jenner KENNEDY KIM KARDASHIAN KINGS LAB ART Larissa Dance Open 2017 LDO2018 Let's Do It Greece LIDL LIVE LIVE FUNDAYS Lopez love me LUNAR MOODS Madonna MadWalk Majesty MariosLou Marketing MASTERCHEF MEGA MERKEL Microsoft Mikel MONSTERS MUSIC MY STYLE ROCKS mylittleshop.gr Newsroom larisacitynews NINTENDO Nobacco Shop NOMADS NomadsGR NSJD OLYMPUSLIGHT OPEN Palace Radio Pamela Anderson PANTHEON PLAZA party PAVLOS NIKOLAOU PEOPLE PHOTO PIATELAS PISINA Plasma Light PLAY ΟΠΑΠ POR UN PASO PornHub POS POWER OF LOVE QUIZ RDF REAL MUSIC Red Bull Run Greece SAMSUNG SAYNO selfie SERIES SEX sexy SHUT UP AND DANCE Siderati Silver Alert SIRINA SKYFALL SMARTPHONE SNIK SOCIAL MEDIA SOTIS ΒΟΛΑΝΗΣ SPD STAR STAR ACADEMY STARZ LIVE CLUB style SUMMER BEACH REPORT Super League SUPER MARKET Survival SURVIVOR SURVIVOR_GR SURVIVORGR swinging SYTYCD talent show TATOO taxis TDF TETRIS THE MINDTRAP The Voice Thodoris Triantafyllou TIPS Tonis Sfinos Top5 topless TRUMP TV TWITTER UFO UMAMI FESTIVAL UNESCO UNICEF VENUS Vicoria Cinemas VIDEO viral WIFI WWF XFACTOR YFSF YouTube YPO

Δημοτικές Εκλογές 2019 (1ος Γύρος) | Ο δρόμος προς τις κάλπες

Δημοτικές Εκλογές 2019 (1ος Γύρος) | Ο δρόμος προς τις κάλπες


Στις 26 Μαΐου του 2019 διεξήχθη ταυτόχρονα με τις Ευρωεκλογές και τις Περιφερειακές Εκλογές 2019 και ο πρώτος γύρος των Δημοτικών και Περιφερειακών εκλογών.

Ο δεύτερος γύρος για τις αυτοδιοικητικές εκλογές έχει οριστεί για τις 2 Ιουνίου 2019.

Η larisacitynews.GR για την ολοκληρωμένη ενημέρωση των ψηφοφόρων αλλά και των υποψηφίων, καθώς και την προβολή των υποψηφίων, έχει συγκεντρώσει όλα όσα ενδιαφέρουν τους αναγνώστες από θέματα ενημέρωσης των εκλογών, όλους τους συνδυασμούς και τους υποψηφίους των Δημοτικών και Περιφερειακών Εκλογών για την Λάρισα και τη Θεσσαλία αλλά και των Ευρωεκλογών καθώς και Δημοσκοπήσεις των αναγνωστών μας και τα τελικά αποτελέσματα, ΟΛΑ σε μία ενότητα με την σφραγίδα της larisacitynews.GR.



Οι Δημοτικές Εκλογές στη Θεσσαλία

Οι Δήμαρχοι που κατάφεραν να εκλεγούν από την πρώτη Κυριακή 26 Μαΐου 2019 σε Δήμους της Θεσσαλίας είναι:

ΠΕ Λάρισας
  • Δήμος Κιλελέρ: Νασιακόπουλος
  • Δήμος Τεμπών: Μανώλης
ΠΕ Μαγνησίας
  • Δήμος Βόλου: Μπέος
  • Δήμος Ρήα Φεραίου: Νασικας
ΠΕ Τρικάλων
  • Δήμος Τρικκαίων: Παπαστεργίου
  • Δήμος Πύλης: Μαραβας
ΠΕ Καρδίτσας
  • Δήμος Αργιθέας: Στεργίου

Στους υπόλοιπους Δήμους της Θεσσαλίας η αναμέτρηση μεταφέρθηκε στην 2η Κυριακή, 2 Ιουνίου 2019.



ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ | 1ος Γύρος | Σύνδυασμοί - Υποψήφιοι - Αποτελέσματα


[accordion] [item title="ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ - Συγκεντρωτικά Αποτελέσματα"]

[/item] [item title="Δήμος Λαρισαίων - Αποτελέσματα"]


Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Λαρισαίων Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 13/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ», Β) «ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ», Γ) Πρωτοβουλία Αξιών-ΠΡ.ΑΞΙ για τη Λάρισα», Δ) Λάρισα Μπροστά», Ε) Λαρισαίων Κοινόν» και ΣΤ) ΟΡΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Εκατόν δέκα τέσσερις χιλιάδες εξακόσιοι δεκαέξι 114.616

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Εβδομήντα δύο χιλιάδες οκτακόσιοι είκοσι πέντε 72.825

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Εξήντα εννιά χιλιάδες εξακόσια εξήντα πέντε 69.665

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Δύο χιλιάδες διακόσια ενενήντα έξι 2.296

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Οκτακόσια εξήντα τέσσερα 864

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Τρεις χιλιάδες εκατόν εξήντα 3.160

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»
Καλογιάννης Απόστολος του Ευστρατίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Είκοσι εννιά χιλιάδες εξακόσιες τριάντα 29.630



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1617
  2. ΑΠΡΙΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1567
  3. ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1288
  4. ΧΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 1231
  5. ΜΠΛΑΝΑ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1126
  6. ΤΣΙΑΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 929

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1545
  2. ΛΑΒΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1402

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 2683
  2. ΣΟΥΛΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 2363
  3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1994
  4. ΣΑΠΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΚΛΕΑΡΧΟΥ 1923
  5. ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 1815
  6. ΜΟΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1733
  7. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1602
  8. ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1441
  9. ΔΑΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1394
  10. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1368
  11. ΖΑΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1334
  12. ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1320
  13. ΚΑΦΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΗΣΗ 1202
  14. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1181
  15. ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1083
  16. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1074
  17. ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1028
  18. ΜΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 1018
  19. ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 1014
  20. ΨΑΡΡΑ ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 984
  21. ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 971
  22. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 944
  23. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 816
  24. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 815
  25. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΪΑ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 803
  26. ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 783
  27. ΓΕΛΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 743
  28. ΓΚΟΥΓΚΛΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 739
  29. ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 734
  30. ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 724
  31. ΜΠΑΤΖΑΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 716
  32. ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ (ΑΙΜΙΛΙΟΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 712
  33. ΓΚΡΙΜΠΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 708
  34. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 693
  35. ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 685
  36. ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 672
  37. ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 637
  38. ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 633
  39. ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 621
  40. ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 616
  41. ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 604
  42. ΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 558
  43. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΩΜΑ 557
  44. ΠΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 522
  45. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 507
  46. ΜΠΑΣΔΡΑ ΑΦΕΝΤΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 497
  47. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 488
  48. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΔΕΡΒΕΝΗ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 450
  49. ΣΚΑΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 429
  50. ΚΟΛΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 412
  51. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΠΛΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 396
  52. ΓΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 395
  53. ΤΑΚΑΛΟΥ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 383
  54. ΓΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 381
  55. ΚΑΛΟΥΔΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 373
  56. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 333
  57. ΠΡΙΦΤΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΖΩΗ 332
  58. ΔΑΦΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 324
  59. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 323
  60. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 306
  61. ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 300
  62. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΑΓΟΡΗ (ΡΕΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 296
  63. ΚΑΦΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 267
  64. ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ 241
  65. ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 231
  66. ΤΣΑΠΟ ΑΝΤΟΝΕΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 75



2) «Λάρισα Μπροστά»
Καραλαριώτου Ειρήνη (Ρένα) του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Είκοσι επτά χιλιάδες επτακόσιες εβδομήντα 27.770



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΜΑΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3662
  2. ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 1881
  3. ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟY 1590
  4. ΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 1510
  5. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY 1369
  6. ΤΡΑΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1222

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1925
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1366

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2536
  2. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2305
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2024
  4. ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 1810
  5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1736
  6. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1586
  7. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1564
  8. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1560
  9. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1420
  10. ΠΡΑΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1405
  11. ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1245
  12. ΖΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1099
  13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1085
  14. ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΥΜΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY 1058
  15. ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY 1029
  16. ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY 1010
  17. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 962
  18. ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 952
  19. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY 915
  20. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY 905
  21. ΜΙΓΑ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 880
  22. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 870
  23. ΛΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 853
  24. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΥΜΕΩΝ 853
  25. ΔΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 786
  26. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 777
  27. ΠΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY 767
  28. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 757
  29. ΓΟΥΛΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 742
  30. ΤΣΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 736
  31. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 734
  32. ΣΙΑΜΑΤΑ-ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 724
  33. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 717
  34. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 699
  35. ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 694
  36. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 692
  37. ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 644
  38. ΔΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 573
  39. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ-ΤΑΧΑ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY 568
  40. ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 548
  41. ΑΓΚΑΡΙΤΣΙ ΡΟΞΑΝΑ του ΒΑΛΕΡΙΑΝ 547
  42. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 518
  43. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 516
  44. ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 512
  45. ΤΣΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 496
  46. ΖΗΣΗ ΒΙΟΛΕΤΑ (ΛΕΤΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 493
  47. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 488
  48. ΣΑΞΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY 445
  49. ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΥΣΑΝΙΑ 439
  50. ΔΡΑΚΩΤΟΥ-ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY 436
  51. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY 423
  52. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 422
  53. ΔΑΝΙΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 354
  54. ΚΩΤΙΝΑ-ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 335
  55. ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 332
  56. ΧΑΥΤΙΚΑ-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 329
  57. ΓΚΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 292
  58. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 291
  59. ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 271
  60. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240
  61. ΝΤΕΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΡΙΤΑ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 231
  62. ΜΠΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 185
  63. ΖΙΟΥΡΚΑ-ΣΟΥΦΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 154
  64. ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 144
  65. ΤΙΒΙΚΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 86
  66. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 70


3) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ»
Κρίκης Πέτρος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τέσσερις χιλιάδες τριακόσιες τριάντα επτά 4.337



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΖΟΥΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 597
  2. ΓΕΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 403
  3. ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 274
  4. ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΜΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 196
  5. ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 195
  6. ΣΠΑΘΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 172

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΑΓΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 107
  2. ΜΑΡΙΓΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 66

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 401
  2. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 318
  3. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 273
  4. ΠΑΖΙΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 247
  5. ΒΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 245
  6. ΣΕΡΔΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 218
  7. ΧΑΛΚΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 207
  8. ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 176
  9. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 168
  10. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 164
  11. ΜΠΑΛΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 160
  12. ΓΚΟΝΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 148
  13. ΚΩΣΤΑΡΙΓΚΑ-ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 142
  14. ΛΟΥΤΡΙΩΤΗ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 141
  15. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 135
  16. ΣΚΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 129
  17. ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 124
  18. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 123
  19. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 116
  20. ΓΙΑΛΑΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 116
  21. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
  22. ΓΚΡΙΜΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 113
  23. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 112
  24. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 109
  25. ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 107
  26. ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΔΗΜΟΥ 106
  27. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΑΝΑΣΗ 101
  28. ΖΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 100
  29. ΣΒΑΡΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 99
  30. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94
  31. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 84
  32. ΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 84
  33. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 81
  34. ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 81
  35. ΤΑΧΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 73
  36. ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72
  37. ΝΑΒΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 71
  38. ΚΑΛΙΑΜΠΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 70
  39. ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 68
  40. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 68
  41. ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΗΛΙΑ 67
  42. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
  43. ΚΟΚΟΥΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 66
  44. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 65
  45. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 65
  46. ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 65
  47. ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65
  48. ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64
  49. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 62
  50. ΤΣΙΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 61
  51. ΚΑΡΑΜΟΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
  52. ΤΣΙΩΝΑ-ΦΛΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΙΠΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
  53. ΖΗΤΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 57
  54. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 56
  55. ΧΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 53
  56. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
  57. ΤΣΟΥΓΚΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 51
  58. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 45
  59. ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 44
  60. ΣΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 42
  61. ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36
  62. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 34
  63. ΝΙΑΒΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32
  64. ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ 27
  65. ΝΤΟΥΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
  66. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16


4) «Πρωτοβουλία Αξιών-ΠΡ.ΑΞΙ. για τη Λάρισα»
Γούλας Παναγιώτης του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εκατόν πενήντα 3.150



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 183
  2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 115
  3. ΚΟΥΤΣΙΑΦΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
  4. ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 82
  5. ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ 79

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 124
  2. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 87

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΚΤΟΡΑ 445
  2. ΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 308
  3. ΣΑΒΒΑΣ-ΓΚΑΝΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 281
  4. ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 278
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 270
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 269
  7. ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 268
  8. ΔΑΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 264
  9. ΒΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟ (ΑΡΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 189
  10. ΘΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165
  11. ΚΟΥΤΖΕΚΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 154
  12. ΛΥΣΣΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128
  13. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 127
  14. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 117
  15. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 99
  16. ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ 93
  17. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 79
  18. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
  19. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
  20. ΔΑΛΩΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ 70
  21. ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 67
  22. ΖΕΡΒΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63
  23. ΤΣΙΤΩΤΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 61
  24. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ 57
  25. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΧΑΪΔΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 55
  26. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 54
  27. ΜΠΟΥΤΖΙΩΡΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
  28. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54
  29. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 53
  30. ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 49
  31. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 45
  32. ΠΑΤΡΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 45
  33. ΚΑΛΙΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 44
  34. ΤΑΦΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 42
  35. ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
  36. ΜΑΝΩΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34
  37. ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33
  38. ΕΡΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
  39. ΔΕΜΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 27
  40. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26
  41. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 26
  42. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
  43. ΤΣΙΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24
  44. ΣΟΥΛΙ ΧΡΗΣΤΟ του ΚΛΕΜΕΝΤ 22
  45. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
  46. ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11


5) «ΟΡΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ»
Γαμβρούλας Νικόλαος του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες οκτακόσιες δέκα 2.810



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 194
  2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ – ΛΩΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 190
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 120
  4. ΜΑΝΗΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 63

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 130
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 68

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 221
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 212
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201
  4. ΣΚΑΡΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 183
  5. ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 173
  6. ΑΔΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 172
  7. ΠΑΪΚΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 165
  8. ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 155
  9. ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 153
  10. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 116
  11. ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΠΕΡΙ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 115
  12. ΚΩΣΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 101
  13. ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100
  14. ΧΟΝΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΒΑΪΟΥ 98
  15. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 94
  16. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 87
  17. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
  18. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 83
  19. ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 83
  20. ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 81
  21. ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
  22. ΠΟΥΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 77
  23. ΓΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΑΝ 67
  24. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 67
  25. ΚΩΣΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 67
  26. ΖΗΝΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 62
  27. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 59
  28. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 51
  29. ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50
  30. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 47
  31. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 46
  32. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 43
  33. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 40
  34. ΤΖΑΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39
  35. ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
  36. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35
  37. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
  38. ΓΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32
  39. ΚΛΕΤΣΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
  40. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
  41. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 29
  42. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ 28
  43. ΠΑΛΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27
  44. ΝΙΒΟΛΙΑΝΙΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24


6) «Λαρισαίων Κοινόν»
Βαϊούλης Κωνσταντίνος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Χίλιες εννιακόσιες εξήντα οκτώ 1.968



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΓΑΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 243
  2. ΜΠΑΛΑΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93
  3. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
  4. ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 81

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 303
  2. ΜΠΟΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΘΑΝΑΣΗ 250
  3. ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 238
  4. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 182
  5. ΤΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 144
  6. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 128
  7. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 121
  8. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ του ΓΙΩΡΓΗ 116
  9. ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΥΤΕΡΗ 106
  10. ΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97
  11. ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 88
  12. ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΘΟΥ 81
  13. ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 80
  14. ΠΡΙΦΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΟΣΜΑ 78
  15. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 77
  16. ΚΟΥΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 67
  17. ΜΠΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65
  18. ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 64
  19. ΤΖΗΜΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
  20. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 60
  21. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 54
  22. ΖΩΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 53
  23. ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
  24. ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 51
  25. ΣΙΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
  26. ΠΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
  27. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
  28. ΓΚΟΥΝΕΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΗ 45
  29. ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42
  30. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 41
  31. ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 41
  32. ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 38
  33. ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΡΒΙΝ του ΓΡΗΓΟΡΗ 38
  34. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 37
  35. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
  36. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
  37. ΔΕΒΕΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23
  38. ΔΕΛΗΒΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
  39. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
  40. ΜΠΡΟΖΙΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
  41. ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 20
  42. ΚΑΝΔΥΛΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19
  43. ΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19
  44. ΑΡΜΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18
  45. ΝΙΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
  46. ΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15


[/item] [item title="Δήμος Αγιάς - Αποτελέσματα"]


Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Αγιάς Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 10/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ», Β) «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ», Γ) «ΔΩΤΙΟ ΠΕΔΙΟ», Δ) «Αγιά 2019 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» και Ε) «Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Δέκα τέσσερις τετρακόσιοι είκοσι εννέα 14.429

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Εννιά χιλιάδες οκτακόσιοι τριάντα 9.830

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Εννιά χιλιάδες τετρακόσια πενήντα πέντε 9.455

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Διακόσια ενενήντα τρία 293

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Ογδόντα δύο 82

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Τριακόσια εβδομήντα πέντε 375

Ζ)Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς»
Γκουντάρας Αντώνιος του Νικολάου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τέσσερις χιλιάδες διακόσια ενενήντα οκτώ 4.298



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 568
  2. ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 551
  3. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 499
  4. ΣΚΑΡΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 465
  5. ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 364
  6. ΜΠΑΤΖΙΟΛΑΣ ΖΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 329
  7. ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 307
  8. ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 293
  9. ΠΟΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 287
  10. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 282
  11. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 276
  12. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 267
  13. ΣΙΜΟΥΛΗ-ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 221
  14. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 181
  15. ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΑΝΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 166
  16. ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 146
  17. ΒΑΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 138
  18. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ-ΑΡΙΣΤΕΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 133
  19. ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 113
  20. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
  21. ΜΟΤΗ-ΧΑΛΑΤΣΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 59

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 428
  2. ΞΑΦΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 331
  3. ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 279
  4. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 238
  5. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
  6. ΑΛΗ ΧΑΝ – ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 157
  7. ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104
  8. ΓΚΑΤΖΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 81

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 469
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 372
  3. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 175
  4. ΜΠΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 61
  5. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 611
  2. ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 572
  3. ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 534
  4. ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 411
  5. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 409
  6. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 390
  7. ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ 278
  8. ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 157


2) «Αγιά 2019 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»
Αγγελάκας Ιωάννης του Αχιλλέα (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εξακόσιες εξήντα έξι 3.666



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 539
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 491
  3. ΚΑΦΕΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 484
  4. ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ-ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 344
  5. ΒΑΤΖΙΑΣ ΑΝΤΙΓΟΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 329
  6. ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 326
  7. ΦΛΟΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 289
  8. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 285
  9. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 281
  10. ΜΠΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 252
  11. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 243
  12. ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
  13. ΡΙΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ 174
  14. ΝΤΙΚΟΥΔΗ-ΝΙΚΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 140
  15. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 135
  16. ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 122
  17. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ-ΣΙΜΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 117
  18. ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 112
  19. ΚΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 100
  20. ΠΑΝΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 98
  21. ΧΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 74

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 357
  2. ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 260
  3. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΙΖΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 254
  4. ΖΙΩΓΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 194
  5. ΧΑΔΟΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187
  6. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΘΕΟΧΑΡΗ 129
  7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 129
  8. ΒΟΥΡΤΟΥΡΑ-ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 39

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 287
  2. ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 244
  3. ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187
  4. ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 81
  5. ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 72

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 563
  2. ΚΟΡΔΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 404
  3. ΜΠΕΪΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 360
  4. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 303
  5. ΖΕΣΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 248
  6. ΜΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 224
  7. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165
  8. ΣΠΥΡΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 158


3) «ΔΩΤΙΟ ΠΕΔΙΟ»
Καλαγιάς Γρηγόριος του Ιωάννη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εξακόσιες εξήντα οκτώ 668

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100
  2. ΝΤΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 81
  3. ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
  4. ΤΣΟΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 45
  5. ΝΤΙΟΥΡΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΛΛΟΥ 36
  6. ΡΑΠΤΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 27
  7. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
  8. ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 18
  9. ΚΑΡΑΜΠΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 16
  10. ΜΟΥΣΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13
  11. ΚΕΚΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
  12. ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 6
  13. ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101
  2. ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του (ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ) 58
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 37
  4. ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
  5. ΛΑΜΠΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 2

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 203
  2. ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 56
  3. ΓΚΟΝΤΟΥΔΗ–ΤΣΟΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 139
  2. ΠΡΑΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99
  3. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 72
  4. ΔΟΥΛΑΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19
  5. ΚΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΪΟΥ 13


4) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ»
Κασίδας Ιωάννης του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Πεντακόσιες ενενήντα πέντε 595

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
  2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 101
  3. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 88
  4. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67
  5. ΜΑΓΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
  6. ΦΑΚΑ–ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
  7. ΠΗΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 29
  8. ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
  9. ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 26
  10. ΦΑΚΙΤΣΑ–ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
  11. ΤΣΙΟΥΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 21
  12. ΓΡΙΒΑ–ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΖΗΣΗ 19
  13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19
  14. ΝΤΟΝΑ ΚΥΒΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19
  15. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 17
  16. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16
  17. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΔΗΜΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
  2. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΤΣΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
  3. ΒΟΓΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΑΔΟΥΛΗ 25
  4. ΠΑΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 23
  5. ΚΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
  2. ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΑΔΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΚΥΡΙΑΖΗ 61
  3. ΧΑΪΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 35
  4. ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 34
  5. ΠΛΑΣΤΑΡΑ–ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111
  2. ΚΑΝΑΡΑ–ΜΠΙΜΠΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ–ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 39
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
  5. ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
  6. ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28


5) «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ»
Αλεξανδρίδου Βασιλική του Παύλου (Υποψήφια Δήμαρχος)
Διακόσιες είκοσι οκτώ 228

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
  2. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
  3. ΣΧΟΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 26
  4. ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 24
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
  6. ΧΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 15
  7. ΜΠΕΪΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 14
  8. ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 12
  9. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΣΧΟΙΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 11
  10. ΓΚΟΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
  11. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
  12. ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
  13. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
  14. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4
  15. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
  16. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ
  17. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 42
  18. ΠΑΛΑΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39
  19. ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 26
  20. ΓΑΛΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
  21. ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
  22. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ 21
  2. ΤΖΑΛΑΧΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 16
  3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 13

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 37
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24
  3. ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
  4. ΣΤΑΪΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 10
  5. RASKOVA-ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗ LENKA του JAROLIM 9


[/item] [item title="Δήμος Ελασσόνας - Αποτελέσματα"]



Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Ελασσόνας Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 11/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας όπως αυτή διορθώθηκε με τις με αριθμό 18/2019 και 22/2019 αποφάσεις του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ», Β) «ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ», Γ) «ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» και Δ) «ΑλλάΖουμε».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Τριάντα οκτώ χιλιάδες εξακόσιοι πενήντα τρεις 38.653

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Είκοσι τέσσερις χιλιάδες διακόσιοι ενενήντα τέσσερις 24.294 

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Είκοσι τρεις χιλιάδες διακόσια δέκα 23.210

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Εννιακόσια πενήντα ένα 951

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Εκατόν τριάντα τρία 133 

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Χίλια ογδόντα τέσσερα 1.084 

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΑλλάΖουμε»
Ευαγγέλου Νικόλαος του Δημητρίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εννέα χιλιάδες επτακόσιες σαράντα έξι 9.746



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΖΗΡΔΕΛΗ-ΣΕΡΕΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 544
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 535
  3. ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 419
  4. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 393
  5. ΔΟΥΜΟΥ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 297
  6. ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 245
  7. ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 151
  8. ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΚΑΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 142

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 414
  2. ΣΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 365
  3. ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 242
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ-ΑΓΡΟΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136
  5. ΚΟΥΣΙΔΟΥ-ΤΕΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1303
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 995
  3. ΠΙΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΑΤΟΥΧΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 973
  4. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 840
  5. ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 832
  6. ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 705
  7. ΒΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 539
  8. ΓΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 537
  9. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 532
  10. ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 476
  11. ΤΣΑΚΝΑΚΗ-ΠΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 444
  12. ΒΑΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 426
  13. ΤΣΙΑΝΤΕ-ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ 425
  14. ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΟΚΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 395
  15. ΚΟΡΟΜΗΛΑ-ΤΑΞΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 367
  16. ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 319
  17. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 277
  18. ΛΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 266
  19. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 242
  20. ΤΣΑΡΑ-ΚΑΡΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 190
  21. ΒΑΡΥΤΗΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 176

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΓΚΟΥΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 177
  2. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 150

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 390
  2. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 241
  3. ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 187
  4. ΣΟΥΓΛΗ ΧΑΪΔΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 171
  5. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 792
  2. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 591
  3. ΖΥΓΟΓΕΩΡΓΟΥ-ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 558
  4. ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 541
  5. ΣΙΑΜΑΤΡΑ-ΖΕΤΤΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 356
  6. ΖΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 354

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 776
  2. ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 474
  3. ΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 463
  4. ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 436
  5. ΦΑΚΑ-ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 346
  6. ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 241
  7. ΤΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240
  8. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΚΑΡΑΓΚΟΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 455
  2. ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 364
  3. ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 238
  4. ΜΠΑΚΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 149
  5. ΖΙΑΚΟΥ-ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 49

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 622
  2. ΒΑΡΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 245
  3. ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150
  4. ΜΙΧΟΥΛΗ-ΘΕΟΦΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 119
  5. ΚΟΥΤΣΙΑΦΥΡΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ 27


2) «ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ»
Γάτσας Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Οκτώ χιλιάδες εκατόν σαράντα τέσσερις 8.144



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 812
  2. ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 598
  3. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 413
  4. ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 242
  5. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 148
  6. ΖΑΦΕΙΡΗ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 136
  7. ΜΠΛΑΝΤΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 118
  8. ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΔΗΜΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 258
  2. ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 188
  3. ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ – ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
  4. ΛΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
  5. ΔΑΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ 61

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 990
  2. ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 941
  3. ΚΑΡΚΑΒΑΝΙΔΟΥ-ΣΚΡΕΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 821
  4. ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 672
  5. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 608
  6. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 606
  7. ΠΡΟΒΙΔΑ – ΧΑΡΙΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 602
  8. ΤΑΖΕ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 567
  9. ΚΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 549
  10. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 490
  11. ΤΣΙΟΥΒΕΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 426
  12. ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 346
  13. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 335
  14. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ (ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 304
  15. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 211
  16. ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 201
  17. ΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 193
  18. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 181
  19. ΠΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 157
  20. ΣΜΟΥΛΙΩΤΗ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 152
  21. ΚΑΡΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 142

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 437
  2. ΧΑΜΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 132

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 126
  2. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 126
  3. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΝΑ – ΠΟΛΥΞΕΝΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
  4. ΦΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
  5. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗ-ΔΑΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 865
  2. ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΙΚΑΣ) του ΗΛΙΑ 733
  3. ΣΤΟΥΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 374
  4. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366
  5. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΚΑΙΤΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 332
  6. ΤΣΕΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 325

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 780
  2. ΤΣΟΥΡΗΣ ΚΙΜΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 653
  3. ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ 507
  4. ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 504
  5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 460
  6. ΖΑΡΛΑΔΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ 421
  7. ΠΑΠΑΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΆΡΗ 230
  8. ΞΕΦΤΕΡΗ – ΖΕΡΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 96

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΤΖΙΟΥΜΑΚΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 351
  2. ΤΖΙΟΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
  3. ΝΤΑΛΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 232
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 123
  5. ΓΚΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  1. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 325
  2. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 92
  3. ΠΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 69
  4. ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21
  5. ΠΟΛΙΤΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 21


3) «ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ»
Καρανίκας Δημήτριος του Χαραλάμπους (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εξακόσιες πενήντα έξι 3.656


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
  2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 109
  3. ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
  4. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 49
  5. ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
  6. ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34
  7. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 26
  8. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΔΟΥΪΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44
  2. ΚΑΦΦΕ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ 25
  3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 6
  4. ΞΥΝΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 1
  5. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 484
  2. ΓΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 441
  3. ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 338
  4. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 258
  5. ΜΠΟΛΗ-ΔΕΛΗΝΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 204
  6. ΛΙΑΚΟΣ (ΒΑΛΑΝΙΔΙΩΤΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 198
  7. ΒΑΘΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 197
  8. ΑΡΣΕΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 190
  9. ΜΠΙΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 186
  10. ΚΟΝΤΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 141
  11. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 129
  12. ΛΙΑΚΟΣ (ΔΡΥΜΙΩΤΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 127
  13. ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 126
  14. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ-ΑΡΣΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 119
  15. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΠΛΙΟΥΜΗ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77
  16. ΠΑΛΗΑΔΑΜΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73
  17. ΓΑΝΩΤΗ ΣΑΡΡΑ του ΑΒΕΡΚΙΟΥ 66
  18. ΛΑΚΟ ΕΝΚΕΛΕΪΝΤΑ (ΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 60
  19. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
  20. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 53
  21. ΜΠΑΚΟΜΙΧΑΛΗ-ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 44

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΛΥΤΡΙΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 98
  2. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 423
  2. ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 209
  3. ΦΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 170
  4. ΓΑΖΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 124
  5. ΛΙΟΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 58

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 365
  2. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 251
  3. ΤΣΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ 227
  4. ΣΚΡΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΙΣΗ 208
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
  6. ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΤΖΙΩΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 197
  2. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 66
  4. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 62
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
  6. ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΩΜΑ 38
  7. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
  8. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΒΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 156
  2. ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 142
  3. ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 102
  4. ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
  5. ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 46

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  • ΚΟΥΡΟΜΠΙΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 293
  • ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 151
  • ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΛΕΑΝΘΗ 72
  • ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 24
  • ΝΤΑΛΙΠ ΣΠΥΡΟ του ΚΡΙΣΤΟ 5


4) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ»
Αβρανάς Δημήτριος του Αντωνίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Χίλιες εξακόσιες εξήντα τέσσερις 1.664


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΑΒΡΑΝΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 78
  2. ΨΩΜΙΑΔΟΥ-ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΑΝΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
  3. ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 35
  4. ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
  5. ΤΖΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24
  6. ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
  7. ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20
  8. ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23
  2. ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 13
  3. ΖΑΓΚΑ-ΒΑΪΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
  4. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ-ΔΑΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
  5. ΔΙΧΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 165
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 164
  3. ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 133
  4. ΔΗΜΟΥ-ΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 124
  5. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 86
  6. ΓΑΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 85
  7. ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 80
  8. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73
  9. ΤΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 73
  10. ΓΚΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
  11. ΠΑΛΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 70
  12. ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69
  13. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 67
  14. ΜΠΑΤΣΙΛΑ-ΑΛΕΞΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
  15. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 34
  16. ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 34
  17. ΜΑΡΜΑΡΕΝΤΖΑ-ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31
  18. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
  19. ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 24
  20. ΧΑΤΖΗ-ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24
  21. ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 64
  2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΚΑΤΣΑΡΑ-ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 34
  2. ΓΚΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 24
  3. ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
  4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΘΩΜΑ 10
  5. ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΚΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 218
  2. ΚΑΡΑΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 115
  3. ΧΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 71
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 65
  5. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 55
  6. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74
  2. ΤΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 51
  3. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ 50
  4. ΒΑΛΙΑΚΟΥ-ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
  5. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 40
  6. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΑΘΗ του ΦΛΩΡΟΥ 19
  7. ΖΙΩΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
  8. ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 128
  2. ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64
  3. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 57
  4. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43
  5. ΠΑΣΧΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 27

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  1. ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 160
  2. ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 82
  3. ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 46
  4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
  5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 28


[/item] [item title="Δήμος Κιλελέρ - Αποτελέσματα"]


Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Κιλελέρ Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 12/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας, η οποία διορθώθηκε με τις υπ’αριθμ. 19/2019 και 23/2019 αποφάσεις του αυτού Δικαστηρίου και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΙΛΕΛΕΡ», Β) «ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ», Γ) «ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» και Δ) «ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Είκοσι τέσσερις χιλιάδες εξακόσιοι πενήντα τέσσερις 24.654

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δεκαοκτώ χιλιάδες εκατόν τριάντα εννέα 18.139

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Δεκαεπτά χιλιάδες τριακόσια είκοσι ένα 17.321

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Εξακόσια ογδόντα 680

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Εκατόν τριάντα οκτώ 138

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Οκτακόσια δεκαοκτώ 818

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»
Νασιακόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εννιά χιλιάδες τριακόσιες ογδόντα επτά 9.387


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 543
  2. ΠΙΝΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 341
  3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 322
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΖΩΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 529
  2. ΖΙΓΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 507
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 389
  4. ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 330
  5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ-ΣΟΥΚΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 52

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ

  1. ΒΑΡΔΑΚΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.112
  2. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 668
  3. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 387
  4. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292
  5. ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 291

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΧΛΙΑΠΗ-ΓΚΟΥΝΙΑΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 1.051
  2. ΡΕΝΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 958
  3. ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 955
  4. ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 943
  5. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 834
  6. ΤΣΙΧΙΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 771
  7. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΒΑΪΟΥ 579
  8. ΠΑΤΡΩΝΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 575
  9. ΜΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 564
  10. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 470
  11. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 467
  12. ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 450

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 879
  2. ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 879
  3. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 823
  4. ΦΙΛΙΠΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 817
  5. ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 742
  6. ΤΣΙΝΟΥΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 678
  7. ΣΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 632
  8. ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 575
  9. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 499
  10. ΓΚΟΥΛΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 464
  11. ΑΓΡΙΑΔΕΛΗ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 321
  12. ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 313
  13. ΞΕΣΦΙΓΓΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 197
  14. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 195
  15. ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 176


2) «ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»
Μούσιος Αθανάσιος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Έξι χιλιάδες τετρακόσιες τριάντα επτά 6.437


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΚΑΡΥΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 440
  2. ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 256
  3. ΝΑΧΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 167
  4. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΜΟΥΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 554
  2. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 430
  3. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 398
  4. ΜΑΝΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 150
  5. ΝΑΧΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ

  1. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 463
  2. ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 441
  3. ΚΑΡΤΣΑΦΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 438
  4. ΚΟΥΡΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 122
  5. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 68

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1.139
  2. ΑΝΥΦΑΝΤΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 773
  3. ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 682
  4. ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 477
  5. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 465
  6. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ 462
  7. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 353
  8. ΚΑΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 314
  9. ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 285
  10. ΣΦΕΤΣΑ – ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 249
  11. ΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 246
  12. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 238

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 713
  2. ΝΑΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 463
  3. ΦΑΣΦΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 450
  4. ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 444
  5. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ANNA) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 436
  6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 321
  7. ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 275
  8. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 265
  9. ΒΟΛΙΩΤΟΥ – ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ 260
  10. ΣΠΑΝΟΥΛΗ – ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 236
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 233
  12. ΜΑΚΑΤΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 213
  13. ΜΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 163
  14. ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 159
  15. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 155


3) «ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ»
Αγγελουσόπουλος Αθανάσιος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Επτακόσιες ενενήντα τέσσερις 794


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  2. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 7
  3. ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6
  4. ΠΕΤΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 6

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΧΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60
  2. ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 30
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24
  4. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
  5. ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ

  1. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 78
  2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
  3. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
  4. ΒΑΪΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 14
  5. ΠΑΤΡΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 149
  2. ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 132
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ 97
  4. ΣΔΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42
  6. ΜΑΧΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 41
  7. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 35
  8. ΞΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
  9. ΝΑΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28
  10. ΣΑΜΑΛΙΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
  11. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
  12. ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 111
  2. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 102
  3. ΖΟΥΜΠΕΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 56
  4. ΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 44
  5. ΜΠΑΝΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42
  6. ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΛΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 39
  7. ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΑΣΦΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΣΟΦΟΚΛΗ 38
  8. ΔΟΛΓΥΡΑ – ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 32
  9. ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 28
  10. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 27
  11. ΚΑΨΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 21
  12. ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 19
  13. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18
  14. ΠΑΤΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16
  15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 8


4) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΙΛΕΛΕΡ»
Σταμουλάκης Βασίλειος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Επτακόσιες τρεις 703


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29
  2. ΑΔΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  3. ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 18
  2. ΤΑΧΗΣ-ΛΑΒΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 17
  3. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
  4. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ
  5. ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40
  6. ΔΟΞΑΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
  7. ΜΠΑΛΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ 11
  8. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
  9. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΜΑΡΙΚΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 11

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 151
  2. ΠΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 102
  3. ΜΠΑΤΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 80
  4. ΤΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 46
  5. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
  6. ΖΙΑΒΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45
  7. ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
  8. ΠΟΥΛΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38
  9. ΓΚΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32
  10. ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ 29
  11. ΛΙΤΣΑΚΟΥ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΠΡΑΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 156
  2. ΛΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 88
  3. ΓΚΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 84
  4. ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 59
  5. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΛΑΖΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55
  6. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 47
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39
  8. ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
  9. ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32
  10. ΒΑΛΩΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
  11. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 22
  12. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
  13. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18


[/item] [item title="Δήμος Τεμπών - Αποτελέσματα"]


Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Τεμπών Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 14/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΕΜΠΩΝ», Β) «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» και Γ) «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ»



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Δεκαεπτά χιλιάδες οκτακόσιοι πενήντα 17.850

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δώδεκα χιλιάδες εκατόν δεκατρία 12.113

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Έντεκα χιλιάδες πεντακόσια εβδομήντα ένα 11.571

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Τετρακόσια σαράντα πέντε 445

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Ενενήντα επτά 97

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Πεντακόσια σαράντα δύο 542

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ»
Μανώλης Γεώργιος του Πασχάλη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Πέντε χιλιάδες οκτακόσιες δεκαεπτά 5.817


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

  1. ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 302

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΝΩΝ

  1. ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 587
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (ΚΑΚΑΩΡΗΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 554
  3. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 362
  4. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 348
  5. ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 331
  6. ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 260
  7. ΤΖΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 229
  8. ΜΠΟΥΝΩΒΑ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 80

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 846
  2. ΖΑΡΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 459
  3. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 432
  4. ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 378
  5. ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 300
  6. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 263
  7. ΜΠΕΤΣΙΟΥ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 238
  8. ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 223
  9. ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ – ΔΑΛΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 220
  10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 181
  11. ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 112

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

  1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 796
  2. ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 778
  3. ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 707
  4. ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 619
  5. ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 552
  6. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 328
  7. ΣΥΚΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168
  8. ΑΡΟΤΣΙΟΥ – ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 159

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΣΩΝΟΣ

  1. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 590
  2. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 557
  3. ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 484
  4. ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 477
  5. ΤΟΠΗ – ΣΑΪΤΗ ΖΩΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 464
  6. ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 441
  7. ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 429
  8. ΤΣΙΡΩΝΗ -ΣΑΪΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ 380
  9. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 328
  10. ΔΗΜΟΥ – ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 323
  11. ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
  12. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 290
  13. ΤΣΟΥΜΑΡΗ – ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202
  14. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196


2) «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ»
Κολλάτος Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τέσσερις χιλιάδες οκτακόσιες τέσσερις 4.804


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

  1. ΤΣΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 376

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΝΩΝ

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 362
  2. ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 356
  3. ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 323
  4. ΤΣΙΟΠΑ ΛΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΗΣΗ 291
  5. ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗ ΠΑΝΔΡΕΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 243
  6. ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 232
  7. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 211
  8. ΔΟΤΤΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 167

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

  1. ΖΗΣΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 501
  2. ΔΙΨΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΜΙΧΑΗΛ 405
  3. ΜΠΟΥΖΕΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 376
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 368
  5. ΓΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 345
  6. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΣΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 334
  7. ΖΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 327
  8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 320
  9. ΜΠΑΣΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 275
  10. ΣΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 265
  11. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 184

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

  1. ΣΑΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1.668
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 444
  3. ΖΑΡΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 395
  4. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 278
  5. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 270
  6. ΝΤΟΤΑ ΒΑΛΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΔΑΜΟΥ 232
  7. ΜΙΧΟΥ ΠΑΛΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 176

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΣΩΝΟΣ

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 693
  2. ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 375
  3. ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352
  4. ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 350
  5. ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 321
  6. ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 304
  7. ΖΑΜΠΕΚΑ ΣΥΡΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 303
  8. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 282
  9. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 222
  10. ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 147
  11. ΔΑΡΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΠΙΣΚΟΥΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124
  12. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94
  13. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΙΔΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 69
  14. ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΠΕΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 58


3) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΕΜΠΩΝ»
Κωστή Μαρία του Στυλιανού (Υποψήφια Δήμαρχος)
Εννιακόσιες πενήντα 950


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

  1. ΣΤΡΟΥΛΙΑ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΝΩΝ

  1. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 277
  2. ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 158
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 112
  4. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 102
  5. ΔΗΜΕΡΑ – ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
  6. ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 69
  7. ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53
  8. ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΗΣΗ 30

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 86
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 66
  3. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 64
  4. ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 49
  5. ΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 44
  6. ΚΛΑΨΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
  7. ΓΟΥΛΑ – ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18
  8. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ – ΝΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
  9. ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΟΥ – ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

  1. ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 76
  2. ΝΑΣΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53
  3. ΜΠΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
  4. ΝΤΑΦΟΥΛΗ – ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
  5. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
  6. ΜΟΥΣΤΑΚΗ – ΤΣΙΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 26
  7. ΠΑΠΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 22

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΣΩΝΟΣ

  1. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 131
  2. ΧΑΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 131
  3. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 96
  4. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΡΙΖΟΥ 86
  5. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
  6. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
  7. ΜΑΝΙΚΑ ΑΓΑΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 51
  8. ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 33
  9. ΚΟΜΝΗΝΟΥ – ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 32
  10. ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
  11. ΛΑΝΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30
  12. ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 21
  13. ΜΠΑΛΑΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 20


[/item] [item title="Δήμος Τυρνάβου - Αποτελέσματα"]


Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Τυρνάβου Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 15/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας, όπως διορθώθηκε με την υπ’ αριθμ. 20/2019 απόφαση του αυτού Δικαστηρίου και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ», Β) «ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ», Γ) «συνΠολιτεία»ν Δ) «ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ» και Ε) «Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Είκοσι δύο χιλιάδες οκτακόσιοι ογδόντα εννιά 22.889

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δεκαπέντε χιλιάδες εξακόσιοι δώδεκα 15.612

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Δεκατέσσερις χιλιάδες εννιακόσια δεκαοκτώ 14.918

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Πεντακόσια εβδομήντα εννιά 579

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Εκατόν δεκαπέντε 115

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Εξακόσια ενενήντα τέσσερα 694

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»
Κόκουρας Ιωάννης του Στεργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες πεντακόσια έντεκα 3.511



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 690
  2. ΜΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 533
  3. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ –ΚΟΥΣΙΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 378
  4. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΖΑΦΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 336
  5. ΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 327
  6. ΚΟΝΤΣΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ 251
  7. ΖΙΩΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 241
  8. ΠΙΠΗ – ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 219
  9. ΜΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 186
  10. ΝΑΖΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
  11. ΟΝΤΟΥ–ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 135
  12. ΘΑΝΟΥ – ΚΑΡΑΛΗ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΙΣΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 128
  13. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109
  14. ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 78

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 688
  2. ΣΑΚΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 649
  3. ΓΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 442
  4. ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ(ΛΑΣΚΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 370
  5. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 301
  6. ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 273
  7. ΓΕΡΑΣΗ – ΜΠΑΛΙΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 255
  8. ΚΥΠΑΡΙΣΗ – ΛΙΤΑΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 243
  9. ΜΑΛΙΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 242
  10. ΛΟΥΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 218
  11. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΓΙΩΡΙΚΑΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 213
  12. ΚΑΛΑΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 210
  13. ΚΕΡΚΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 183
  14. ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 163
  15. ΚΟΚΚΙΝΟΥ-ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 154
  16. ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 154
  17. ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 144
  18. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 133
  19. ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 120
  20. ΤΟΠΑ – ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 119
  21. ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 118
  22. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
  23. ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 108
  24. ΜΠΕΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101
  25. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 77
  26. ΜΠΕΗ – ΤΑΜΠΟΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 75
  27. ΚΙΝΟΛΛΗ ΓΙΑΝΝΗ του ΠΕΤΡΑΚΗ 38


2) «ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»
Ροντούλης Αστέριος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες διακόσιες δεκατέσσερις 3.214



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΓΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ 372
  2. ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 371
  3. ΛΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 367
  4. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 346
  5. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 232
  6. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 230
  7. ΖΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 216
  8. ΡΙΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 207
  9. ΓΚΑΝΑΤΣΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 187
  10. ΜΠΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166
  11. ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 160
  12. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 126
  13. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 117
  14. ΚΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΞΗΡΟΜΕΡΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 542
  2. ΚΑΪΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 490
  3. ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 448
  4. ΖΑΧΑΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 430
  5. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 378
  6. ΓΚΑΡΛΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 340
  7. ΠΕΡΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 277
  8. ΜΠΑΛΙΑΦΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΟΛΥΝΙΚΗ 252
  9. ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 249
  10. ΜΑΛΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 231
  11. ΓΚΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 225
  12. ΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 210
  13. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 200
  14. ΝΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 171
  15. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 153
  16. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 131
  17. ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 114
  18. ΚΑΛΠΑΧΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96
  19. ΤΖΙΑΤΖΟΥ ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88
  20. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 85
  21. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΤΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 79
  22. ΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 62
  23. ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
  24. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΤΑΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47
  25. ΚΟΚΚΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΛΑΜΠΡΟΥ 43
  26. ΔΟΥΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
  27. ΠΡΟΝΤΑ ΜΠΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΘΑΝΑΣΗ 3


3) «Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»
Αμάρι-Σάμερ Αθανάσιος του Μονδέρ (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εκατόν είκοσι έξι 3.126


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 528
  2. ΚΕΝΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 368
  3. ΚΟΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 313
  4. ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 230
  5. ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 197
  6. ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 195
  7. ΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 192
  8. ΚΑΠΡΟΥΣΙΟΥΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 191
  9. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 191
  10. ΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 185
  11. ΓΚΑΝΑΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 111
  12. ΜΕΓΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
  13. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82
  14. ΝΤΟΥΛΑ – ΚΑΤΙΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΟΔΥΣΣΕΩΣ 59

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 719
  2. ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 538
  3. ΑΒΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 345
  4. ΕΞΑΡΧΟΥ – ΚΟΝΤΣΑ ΑΓΛΑIΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 335
  5. ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 335
  6. ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΕΥΡΥΠΙΔΗ 274
  7. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 261
  8. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 242
  9. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 226
  10. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 207
  11. ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 207
  12. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 202
  13. ΔΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 199
  14. ΠΡΟΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 194
  15. ΚΑΡΡΑ – ΜΗΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 181
  16. ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 178
  17. ΓΚΟΥΒΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 164
  18. ΠΡΑΠΠΑ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 152
  19. ΜΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 123
  20. ΤΑΡΛΑΗ – ΤΣΙΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 111
  21. ΤΑΡΛΑΗ – ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 110
  22. ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ (ΓΡΑΒΑΛΟΥ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 105
  23. ΤΣΑΤΣΑ – ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 85
  24. ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 78
  25. ΜΠΑΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 61
  26. ΓΙΑΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
  27. ΑΓΡΙΜΑΝΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54


4) «συνΠολιτεία»
Σαρχώσης Παναγιώτης του Αθανασίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες πεντακόσια ενενήντα εννιά 2.599


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 411
  2. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 313
  3. ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 294
  4. ΤΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ 261
  5. ΜΠΛΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 224
  6. ΣΙΣΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 205
  7. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 149
  8. ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 124
  9. ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
  10. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 76
  11. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62
  12. ΒΛΑΧΑΒΑ ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 54
  13. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54
  14. ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΤΣΙΟΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ 418
  2. ΛΑΓΚΙΟΛΗ ΜΠΙΛΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 330
  3. ΠΑΙΔΗ ΝΑΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 276
  4. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 271
  5. ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 269
  6. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 257
  7. ΚΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 253
  8. ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 219
  9. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 201
  10. ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 193
  11. ΓΡΕΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 179
  12. ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 167
  13. ΝΑΟΥΜ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 129
  14. ΠΑΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126
  15. ΜΕΪΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 125
  16. ΚΕΡΑΜΑ ΔΕΛΗΝΑΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 107
  17. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
  18. ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 83
  19. ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 72
  20. ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
  21. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63
  22. ΣΚΟΥΠΡΑ ΖΕΡΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 58
  23. ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55
  24. ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ 47
  25. ΜΙΝΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ 39
  26. ΝΤΑΛΛΑ ΚΑΣΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 39
  27. ΝΤΙΜΟΥ ΖΙΑΚΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35


5) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»
Χατζηκράχτης Αστέριος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες τετρακόσια εξήντα οκτώ 2.468


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΜΠΑΣΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 373
  2. ΣΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 300
  3. ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 261
  4. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 228
  5. ΚΑΡΚΑΤΣΑ – ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 216
  6. ΠΑΛΗΤΖΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
  7. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 151
  8. ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 143
  9. ΓΚΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 131
  10. ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 122
  11. ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
  12. ΜΑΥΡΟΥ – ΚΑΨΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 108
  13. ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 107
  14. ΜΑΣΤΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 45

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 470
  2. ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 319
  3. ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 252
  4. ΒΑΡΔΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 242
  5. ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 220
  6. ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 204
  7. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 203
  8. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 193
  9. ΣΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 176
  10. ΚΟΥΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 174
  11. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 160
  12. ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 159
  13. ΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 139
  14. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 138
  15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
  16. ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 120
  17. ΧΑΤΖΗΤΣΟΛΙΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 118
  18. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116
  19. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 116
  20. ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ – ΚΑΡΑΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 108
  21. ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 103
  22. ΖΙΑΚΑ – ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 99
  23. ΛΙΑΚΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 90
  24. ΓΑΛΟΓΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
  25. ΓΑΡΟΥ – ΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 85
  26. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ 66
  27. ΣΙΑΪΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 43


[/item] [item title="Δήμος Φαρσάλων - Αποτελέσματα"]


Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Τεμπών Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 16/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας όπως αυτή διορθώθηκε με την με αριθμό 21/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ», Β) «Φάρσαλα Ανάπτυξη», Γ) «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (Ε.ΔΗ.Π.)», Δ) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ», Ε) «Φαρσάλων Όραμα» και ΣΤ) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Είκοσι χιλιάδες εκατόν σαράντα επτά 20.147

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δεκατρείς χιλιάδες εννιακόσιοι εβδομήντα δύο 13.972

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Δεκατρείς χιλιάδες πεντακόσια σαράντα πέντε 13.545

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Τριακόσια σαράντα δύο 342

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Ογδόντα πέντε 85

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Τετρακόσια είκοσι επτά 427

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «Φάρσαλα Ανάπτυξη»
Εσκίογλου Ιορδάνης (Μάκης) του Στεφάνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Πέντε χιλιάδες οκτακόσιες σαράντα εννιά 5.849



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 683
  2. ΓΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 593
  3. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 543
  4. ΤΣΕΝΤΖΟΥ ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 396
  5. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 312
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΙΟΥ 271
  7. ΓΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 188
  8. ΚΥΜΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 428
  2. ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 317
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 278

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 592
  2. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 537
  3. ΜΠΡΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 521
  4. ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 509
  5. ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 478
  6. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΪΟΥ 450
  7. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 399
  8. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 323
  9. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 236

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΤΣΙΚΟΥ ΒΑΙΑ (ΒΑΙΤΣΑ) του ΘΩΜΑ 821
  2. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 795
  3. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΡΙΣΙΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 603
  4. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 579
  5. ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 493
  6. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 456
  7. ΜΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 454
  8. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 427
  9. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 340
  10. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ 337
  11. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 336
  12. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 329
  13. ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 307
  14. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 288
  15. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 259
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 189
  17. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΗΤΑ 144
  18. ΜΠΕΛΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
  19. ΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
  20. ΛΟΥΚΑ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 55
  21. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 22


2) «Φαρσάλων Όραμα»
Καραχάλιος Αριστομένης (Άρης) του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες εννιακόσιες ογδόντα τρεις 2.983



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 578
  2. ΓΙΑΧΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 494
  3. ΚΟΥΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ σύζυγος ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 148
  4. ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 132
  5. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 65
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ σύζυγος ΚΑΡΑΚΟΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 59
  7. ΜΠΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 54
  8. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ σύζυγος ΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 337
  2. ΤΕΡΙΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 92
  3. ΦΛΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 499
  2. ΜΠΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ σύζυγος ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 350
  3. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΗΝΑ 289
  4. ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 255
  5. ΝΤΟΒΑ ΒΑΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 172
  6. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 160
  7. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ σύζυγος ΑΓΓΕΛΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151
  8. ΜΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 117
  9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ σύζυγος ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΗ 49

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 624
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ σύζυγος ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 532
  3. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 455
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 327
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 262
  6. ΔΕΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 258
  7. ΒΑΚΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΣΗ) του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ σύζυγος ΓΚΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 256
  8. ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ σύζυγος ΔΕΛΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 196
  9. ΚΥΖΙΡΙΔΗ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ σύζυγος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 185
  10. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 122
  11. ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122
  12. ΡΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ σύζυγος ΓΑΚΗ ΗΛΙΑ 119
  13. ΛΕΒΗ ΝΙΚΗ (ΝΙΝΕΤΑ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 94
  14. ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 83
  15. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 78
  16. ΠΑΠΑΤΣΙΤΖΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
  17. ΚΛΕΤΣΑ ΑΓΑΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΓΚΟΜΟΣΙΔΗ ΑΓΓΕΛΗ 74
  18. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 69
  19. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 68
  20. ΡΟΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
  21. ΕΣΕΡΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ σύζυγος ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 48


3) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ»
Ίφου Μαρία του Ιωάννη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες πεντακόσιες ενενήντα 2.590


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 432
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 198
  3. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 152
  4. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΙΟΥ (συζ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 144
  5. ΤΣΙΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 131
  6. ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 119
  7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (συζ. ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 89

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 205
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 150
  3. ΦΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΦΙΛΙΠΠΑ (συζ. ΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 82

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 313
  2. ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 273
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ 206
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 193
  5. ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 192
  6. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΜΥΛΩΝΑ ΒΑΙΟΥ) 171
  7. ΓΚΟΜΟΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 134
  8. ΖΑΓΓΑΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ (συζ. ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΘΩΜΑ) 103
  9. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 77

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 494
  2. ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 340
  3. ΤΣΑΠΡΑΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 286
  4. ΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 239
  5. ΣΟΥΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΚΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 235
  6. ΑΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 216
  7. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 198
  8. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 182
  9. ΓΟΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (συζ. ΣΟΥΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) 157
  10. ΚΟΥΤΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 134
  11. ΤΣΙΩΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ 105
  12. ΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
  13. ΓΚΕΒΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 96
  14. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (συζ. ΣΙΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) 95
  15. ΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 86
  16. ΚΑΨΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 66
  17. ΝΑΣΤΟΥ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 66
  18. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 59
  19. ΡΟΥΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (συζ. ΦΕΓΓΙΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ) 43
  20. ΠΑΣΣΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
  21. ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΑΛΕΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (συζ. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) 21


4) «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (Ε.ΔΗ.Π.)»
Τύμπας Κωνσταντίνος του Χρήστου(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εννιακόσιες εβδομήντα εννιά 979


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΓΚΡΗΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 256
  2. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 195
  3. ΒΑΡΕΛΑ ΘΩΜΑΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 126
  4. ΑΤΟΣΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 104
  5. ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60
  7. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 48
  8. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 32

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ 38
  2. ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ – ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 12
  3. ΤΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ –ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΟΥ 65
  2. ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 61
  3. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 50
  4. ΜΑΟΥΣΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 45
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ 41
  6. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
  7. ΓΚΑΝΙΔΟΥ – ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΙΣΙΔΩΡΟΥ 29
  8. ΘΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
  9. ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΓΚΕΒΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 132
  2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 86
  3. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ 79
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
  5. ΤΡΑΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 66
  7. ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 60
  8. ΛΕΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 57
  9. ΤΥΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 56
  10. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ- ΚΑΣΝΑΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56
  11. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 46
  12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ 46
  13. ΠΑΣΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 45
  14. ΡΙΖΟΥ- ΝΕΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 43
  15. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
  16. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
  17. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 17
  18. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12


5) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»
Δημητρακόπουλος Ευάγγελος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος) 
Οκτακόσιες οκτώ 808


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  • ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101
  • ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65
  • ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 37
  • ΚΑΛΚΑΝΤΕΡΑ – ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 36
  • ΜΗΤΣΙΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 48
  2. ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΡΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 10

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 122
  2. ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96
  3. ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 95
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
  5. ΤΟΣΙΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 74
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 42
  7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
  8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ 11
  9. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 4

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 142
  2. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 128
  3. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 118
  4. ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 88
  5. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 86
  6. ΧΛΑΠΑΝΙΔΑ – ΨΑΛΛΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
  7. ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 40
  9. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 36
  10. ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
  11. ΣΑΚΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
  12. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  13. ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 18
  14. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 13
  15. ΜΠΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του (ΑΠ) 12
  16. ΝΕΣΤΟΥΡΗ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΡΗΝΑ (ΕΙΡΗΝΗ) του ΚΙΤΣΟΥ 12
  17. ΜΠΕΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
  18. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 5


6) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ»
Αναγνώστου Απόστολος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τριακόσιες τριάντα έξι 336


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
  2. ΒΕΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
  4. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
  5. ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
  6. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
  7. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΣΙΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7
  2. ΣΚΑΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 40
  2. ΓΑΚΟΥ ΒΑΪΑ του ΦΩΤΙΟΥ 26
  3. ΜΠΡΕΛΛΑ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
  4. ΡΑΖΑΚΙΑ- ΜΑΚΡΗ ΛΟΥΪΖΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20
  5. ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17
  6. ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 17
  7. ΤΕΡΖΗΔΕΛΛΗ – ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14
  8. ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ – ΤΟΡΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΤΑΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 78
  2. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ – ΠΑΡΑΓΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 66
  3. ΜΟΛΟΧΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
  4. ΚΟΥΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43
  5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 34
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
  7. ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28
  8. ΠΑΦΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28
  9. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 24
  10. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 22
  11. ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
  12. ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ – ΒΑΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
  13. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
  14. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
  15. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 13
  17. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
  18. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
  19. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 8


[/item] [item title="ΠΕ Μαγνησίας - Συγκεντρωτικά/Ανά Δήμο Αποτελέσματα"]

Δήμος Βόλου

Δήμος Αλμυρού

Δήμος Ρήγα Φεραίου

Δήμος Νοτίου Πηλίου

Δήμος Ζαγοράς

Δήμος Σκιάθου

Δήμος Σκοπέλου

Δήμος Αλοννήσου

[/item] [item title="ΠΕ Τρικάλων - Συγκεντρωτικά/Ανά Δήμο Αποτελέσματα"]

Δήμος Τρικάλων

Δήμος Μετεώρων

Δήμος Πύλης

Δήμος Φαρκαδόνας

[/item] [item title="ΠΕ Καρδίτσας - Συγκεντρωτικά/Ανά Δήμο Αποτελέσματα"]

Δήμος Καρδίτσας

Δήμος Αργιθέας

Δήμος Λίμνης Πλαστήρα

Δήμος Μουζακίου

Δήμος Παλαμά

Δήμος Σοφάδων

[/item] [item title="Αποτελέσματα Δημοσκόπησης larisacitynews.GR"]

Δημοτικές Εκλογές 2019 (Δήμος Λαρισαίων)


Χαρακτηριστικά έρευνας

Περίοδος έρευνας: 14/5/2019 - 24/5/2019
Πήραν μέρος: 8844 αναγνώστες larisacitynews.GR
Στατιστικό Λάθος: +3% , -3%

Αποτελέσματα

  1. Απόστολος Καλογιάννης: 39%
  2. Ρένα Καραλαριώτου: 37%
  3. Πέτρος Κρίκης: 8%
  4. Παναγιώτης Γούλας: 7%
  5. Κωνσταντίνος Βαϊουλης: 5%
  6. Νικόλαος Γαμβρούλας: 3%




[/item] [/accordion]



...με την σφραγίδα της






Newsroom larisacitynews.GR








Δημοτικές Εκλογές 2019 (1ος Γύρος) | Ο δρόμος προς τις κάλπες

Δημοσίευση σχολίου

[facebook]

larisacitynews.gr

{picture#http://1.bp.blogspot.com/-l8P1L8EITsc/V5NSTQFSCFI/AAAAAAAAGAg/A6hK5_w5xSktWTcRoEwhmW68n8SEDchMQCK4B/s267/LarisaCityNews_LogoNew_Cyrcle_500x500.png} Η LarisaCityNews.gr δημοσιεύει όλα τα σχόλια των αναγνωστών φτάνει να είναι κόσμια και όχι υβριστικά... * Όσα ειδησεογραφικά άρθρα μας 'αλιεύονται' από τρίτες πηγές, αναρτώνται από όσο το δυνατόν ασφαλέστερες πηγές. Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποια ανακριβή και αναληθή δημοσίευση, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε άμεσα. Προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή ενημέρωσή σας. Ευχαριστούμε θερμά. {facebook#https://www.facebook.com/larisacitynews} {twitter#https://twitter.com/larisacitynews} {google#https://plus.google.com/114516169138266635915} {youtube#https://www.youtube.com/channel/UCVSrvrlw1LOlopYQ9CdvPZg} {instagram#https://www.instagram.com/larisacitynews.gr/}

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.