Δημοτικές Εκλογές 2019 - ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι στον Δήμο Αγιάς (ΛΙΣΤΕΣ)

Δημοτικές Εκλογές 2019 - ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι στον Δήμο Αγιάς (ΛΙΣΤΕΣ)


Αυτοί είναι ΟΛΟΙ οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι των Δημοτικών Εκλογών 2019 για τον Δήμο Αγιάς. Όπου υπάρχει μπορείτε να πατήσετε επάνω στο όνομα του υποψηφίου για να δείτε το βιογραφικό του.



1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 


[accordion] [item title="«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ»"]
Υποψήφιος Δήμαρχος ΚΑΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ 
1.ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
2.ΓΡΙΒΑ – ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΖΗΣΗ 
3.ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
4.ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
6.ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
7.ΜΑΓΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
8.ΝΤΟΝΑ ΚΥΒΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
9.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 
10.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 
11.ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
12.ΠΗΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 
13.ΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
14.ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
15.ΤΣΙΟΥΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
16.ΦΑΚΑ – ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
17.ΦΑΚΙΤΣΑ – ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ 
1.ΒΟΓΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΑΔΟΥΛΗ 
2.ΔΗΜΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
3.ΚΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
4.ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΤΣΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΠΑΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ 
1.ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
2.ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΑΔΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΚΥΡΙΑΖΗ 
3.ΠΛΑΣΤΑΡΑ – ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
4.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΧΑΪΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ 
1.ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2.ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3.ΚΑΝΑΡΑ – ΜΠΙΜΠΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4.ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
5.ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
6.ΦΙΛΙΠΠΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

[/item] [item title="«ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ»"]
Υποψήφια Δήμαρχος ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ του ΠΑΥΛΟΥ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ 
1.ΓΚΟΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
2.ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
3.ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
4.ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 
6.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
7.ΜΠΕΪΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
8.ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 
9.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
10.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
11.ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
12.ΣΧΟΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 
13.ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
14.ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΣΧΟΙΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
15.ΧΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ 
1.ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 
2.ΓΑΛΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 
4.ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
5.ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
6.ΠΑΛΑΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ 
1.ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
2.ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 
3.ΤΖΑΛΑΧΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ 
1.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 
3.RASKOVA- ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗ LENKA του JAROLIM 
4.ΣΤΑΪΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 
5.ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

[/item] [item title="«ΔΩΤΙΟ ΠΕΔΙΟ»"]
Υποψήφιος Δήμαρχος ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΓΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ 
1.ΚΑΡΑΜΠΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 
2.ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3.ΚΕΚΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
4.ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
5.ΜΟΥΣΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
6.ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 
7.ΝΤΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 
8.ΝΤΙΟΥΡΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΛΛΟΥ 
9.ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
10.ΡΑΠΤΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
11.ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
12.ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
13.ΤΣΟΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ 
1.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2.ΛΑΜΠΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 
3.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 
4.ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ 
1.ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2.ΓΚΟΝΤΟΥΔΗ – ΤΣΟΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3.ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ 
1.ΔΟΥΛΑΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
2.ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
3.ΚΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΪΟΥ 
4.ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
5.ΠΡΑΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 


[/item] [item title="«Αγιά 2019 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»"]
Υποψήφιος Δήμαρχος ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ



ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2.ΒΑΤΖΙΑΣ ΑΝΤΙΓΟΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
3.ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
4.ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
5.ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
6.ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
7.ΚΑΦΕΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 
8.ΚΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
9.ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
10.ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ - ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
11.ΜΠΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
12.ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
13.ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ - ΣΙΜΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 
14.ΝΤΙΚΟΥΔΗ - ΝΙΚΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
15.ΠΑΝΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 
16.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
17.ΡΙΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ 
18.ΦΛΟΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
19.ΧΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 
20.ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
21.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ
1.ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΙΖΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
2.ΒΟΥΡΤΟΥΡΑ - ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
3.ΖΙΩΓΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
4.ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 
5.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
6.ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΘΕΟΧΑΡΗ 
7.ΧΑΔΟΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
8.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ 
1.ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
2.ΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 
3.ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
4.ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ 
1.ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
2.ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
3.ΖΕΣΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
4.ΚΟΡΔΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΜΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
6.ΜΠΕΪΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
7.ΣΠΥΡΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
8.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 

[/item] [item title="«Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς»"]
Υποψήφιος Δήμαρχος ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ
1.ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2.ΒΑΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
3.ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
4.ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
5.ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
6.ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
7.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
8.ΜΟΤΗ - ΧΑΛΑΤΣΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 
9.ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
10.ΜΠΑΤΖΙΟΛΑΣ ΖΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
11.ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
12.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
13.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 
14.ΠΟΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
15.ΣΙΜΟΥΛΗ -ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
16.ΣΚΑΡΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
17.ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
18.ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
19.ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΑΝΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
20.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ-ΑΡΙΣΤΕΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
21.ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ 
1.ΑΛΗ ΧΑΝ - ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
2.ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
3.ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4.ΓΚΑΤΖΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
5.ΞΑΦΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
6.ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
7.ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
8.ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ 
1.ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 
2.ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
3.ΜΠΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
4.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
5.ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ 
1.ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ 
2.ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3.ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
4.ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
6.ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 
7.ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
8.ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 


[/item] [/accordion]


2. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ 

[accordion] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ 


  • Για τον συνδυασμό 1) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ» 
1.ΑΣΓΟΥΔΑΚΗ -ΚΩΣΤΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
2.ΓΩΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3.ΚΟΤΣΙΜΠΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
4.ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 
5.ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
6.ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
7.ΣΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΓΙΑ» 
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2.ΓΑΖΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3.ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
4.ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
5.ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
6.ΤΣΟΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
7.ΦΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
8.ΦΟΥΚΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 3) «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΜΑΣ»
1.ΒΑΛΑΡΗ ΔΑΝΙΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
2.ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
3.ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4.ΖΙΟΥΛΗ-ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5.ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
6.ΜΠΑΤΣΙΚΑ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
7.ΜΠΙΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 
8.ΤΣΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
9.ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
10.ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
11.ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΛΟΦΟΥ 



  • Για τον συνδυασμό 1) «ΑΕΤΟΛΟΦΟΣ ΞΑΝΑ»
1.ΓΚΟΥΜΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ σύζυγος ΣΤΑΥΡΟΥ 
2.ΓΚΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ 
3.ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ 
4.ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
5.ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
6.ΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 
7.ΠΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
8.ΧΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «ΝΕΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» 
1.ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
2.ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3.ΚΑΡΑΠΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ 
4.ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
5.ΝΤΙΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
6.ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 
7.ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΑΣ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΔΟΓΑΝΗ» 
1.ΓΚΟΥΓΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
2.ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 
3.ΚΟΜΝΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 
4.ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 
5.ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 
6.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 



  • Για τον συνδυασμό 2) «ΑΝΑΒΡΑ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ» 
1.ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
2. ΚΑΛΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3.ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
4.ΜΠΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 
5.ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΡΕΤΣΙΑΝΗ» 
1.ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
2.ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
3.ΝΑΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
4.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΟΥ 
5.ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
6.ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
7.ΧΑΣΤΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «Μεταξοχώρι ΜΑΣ» 
1. ΒΑΛΙΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
2. ΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
3. ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑ-ΝΤΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
4. ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
5. ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
6. ΧΑΤΖΗΚΟΜΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

[/item] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΙΤΣΗΣ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΚΑΡΙΤΣΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» 
1.ΒΑΒΔΥΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 
2.ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ 
3.ΓΚΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4.ΤΣΑΚΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5.ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 
6.ΦΟΥΝΤΑΡΗ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 


  • Για τον συνδυασμό 2) «ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΤΣΑ» 
1.ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
2.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΔΟΥΛΗ 
3.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΑΝΑΞΑΓΟΡΑ 
4.ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 
5.ΤΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
6.ΨΑΡΡΑΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΙΩΑΝΝΗ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΟΛΙΟΥ 



  • Για τον συνδυασμό 1) «ΟΜΟΛΙΟ ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ» 
1.ΜΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 
2. ΜΠΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
3. ΜΠΛΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 
4. ΞΑΦΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
5. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
6. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
7. ΤΑΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
8. ΤΣΙΤΣΕΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 


  • Για τον συνδυασμό 2) «Ομόλιον Δράσεις» 
1.ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
2.ΜΠΛΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3.ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΡΟΣΟΥ 
4.ΠΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
5.ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
6.ΤΣΙΤΣΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΜΙΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΕΝΩΜΕΝΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΣΤΟΜΙΟ ΕΝ.Α.Σ.» 
1. ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΙΖΟΥ 
2. ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
3. ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
4. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
5. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) συζ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
6. ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ 


  • Για τον συνδυασμό 2) «ΣΤΟΜΙΟ- ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ» 
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΙΖΟΥ 
2. ΠΑΛΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
3. ΠΑΣΧΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4. ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5. ΤΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

[/item] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΓΔΑΛΗ» 
1.ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
2.ΜΑΚΡΥΓΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3.ΜΑΝΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
4.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
5.ΧΟΝΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «ΑΜΥΓΔΑΛΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» 
1.ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
2.ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 
3.ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
5.ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
6.ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 
7.ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ» 
1.ΖΑΡΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
2.ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ 
3.ΚΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
4.ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
5.ΡΙΖΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 
6.ΧΑΪΝΤΑΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ. 
1.ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
2.ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
3.ΔΟΛΜΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4.ΜΟΥΣΜΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
5.ΜΥΛΟΒΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
6.ΡΙΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 
7.ΣΚΑΡΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 

[/item] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ» 
1.ΒΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2.ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
3.ΖΙΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
4.ΚΟΡΔΙΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
5.ΜΠΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
6.ΜΠΕΛΙΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
7.ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
8.ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΟΣ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «ΚΙΝΗΜΑ ΝΕΩΝ» 
1.ΑΔΑΜΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2.ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3.ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4.ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
5.ΛΙΓΚΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
6.ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ (ΤΣΙΛΑΚΟΣ) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
7.ΠΕΡΔΙΚΗΣ (ΣΦΑΙΡΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
8.ΠΛΑΤΣΑΣ (ΦΑΚΑΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΗΤΗΣ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΗΤΗΣ» 
1.ΓΚΑΛΑΦΑΓΚΑ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΩΗ (ΖΕΤΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 
2.ΓΡΙΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
3.ΠΑΝΩΒΛΕΠΗΣ ΤΑΚΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
4.ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
5.ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «ΣΚΗΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ» 
1.ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
2.ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 
3.ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4.ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
5.ΜΕΛΙΣΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 3) «ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» 
1.ΖΙΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
2.ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 
3.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4.ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΡΗΓΑ 
5.ΤΖΗΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
6.ΤΣΙΜΠΟΛΗ ΙΟΚΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ 

  • Για τον συνδυασμό 1) «ΣΩΤΗΡΙΤΣΑ» 
1.ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
2.ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
4.ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 
5.ΧΑΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΪΟΥ 
6.ΧΟΥΡΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

  • Για τον συνδυασμό 2) «ΣΩΤΗΡΙΤΣΑ αλλάζουμε σελίδα» 
1.ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
2. ΠΡΑΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3. ΡΙΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
4. ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
5. ΤΣΙΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 


[/item] [/accordion]


3. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ 

[accordion] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ 
1.ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2.ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΥ 
1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 
2.ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 
3.ΤΣΟΓΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4.ΧΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 
1.ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3.ΣΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΩΝ 
1.ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 
2. ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 
1.ΚΕΡΑΜΕΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2.ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

[/item] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ 
1.ΜΠΕΡΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
2.ΤΑΚΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

[/item] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 
1.ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
2.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3.ΤΣΙΑΝΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΟΥ 
1.ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2.ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3.ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗΣ 
1.ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 
2.ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3. ΝΑΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4. ΡΑΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

[/item] [item title="ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ"]

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΛΗΘΡΟΥ 
1.ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ 
2.ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
3. ΤΖΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4. ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

[/item] [/accordion]



* Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι για την προβολή τους και τα βιογραφικά τους προς ενημέρωση των ψηφοφόρων μπορούν να επικοινωνήσουν με το Τμήμα Διαφήμισης της larisacitynews.GR



Newsroom larisacitynews.GR






Δημοτικές Εκλογές 2019 - ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι στον Δήμο Αγιάς (ΛΙΣΤΕΣ)