Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Αγιάς (ΛΙΣΤΕΣ)

Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Αγιάς (ΛΙΣΤΕΣ)


Ανακοινώθηκαν και επίσημα σήμερα από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων κατά τις πρόσφατες Δημοτικές Εκλογές 2019 για τον Δήμο Αγιάς.

[ads-post]

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Αγιάς Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 10/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ», Β) «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ», Γ) «ΔΩΤΙΟ ΠΕΔΙΟ», Δ) «Αγιά 2019 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» και Ε) «Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Δέκα τέσσερις τετρακόσιοι είκοσι εννέα 14.429

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Εννιά χιλιάδες οκτακόσιοι τριάντα 9.830

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Εννιά χιλιάδες τετρακόσια πενήντα πέντε 9.455

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Διακόσια ενενήντα τρία 293

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Ογδόντα δύο 82

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Τριακόσια εβδομήντα πέντε 375

Ζ)Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς»
Γκουντάρας Αντώνιος του Νικολάου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τέσσερις χιλιάδες διακόσια ενενήντα οκτώ 4.298



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 568
  2. ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 551
  3. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 499
  4. ΣΚΑΡΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 465
  5. ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 364
  6. ΜΠΑΤΖΙΟΛΑΣ ΖΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 329
  7. ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 307
  8. ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 293
  9. ΠΟΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 287
  10. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 282
  11. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 276
  12. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 267
  13. ΣΙΜΟΥΛΗ-ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 221
  14. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 181
  15. ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΑΝΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 166
  16. ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 146
  17. ΒΑΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 138
  18. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ-ΑΡΙΣΤΕΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 133
  19. ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 113
  20. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
  21. ΜΟΤΗ-ΧΑΛΑΤΣΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 59

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 428
  2. ΞΑΦΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 331
  3. ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 279
  4. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 238
  5. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
  6. ΑΛΗ ΧΑΝ – ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 157
  7. ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104
  8. ΓΚΑΤΖΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 81

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 469
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 372
  3. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 175
  4. ΜΠΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 61
  5. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 611
  2. ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 572
  3. ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 534
  4. ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 411
  5. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 409
  6. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 390
  7. ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ 278
  8. ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 157


2) «Αγιά 2019 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»
Αγγελάκας Ιωάννης του Αχιλλέα (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εξακόσιες εξήντα έξι 3.666



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 539
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 491
  3. ΚΑΦΕΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 484
  4. ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ-ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 344
  5. ΒΑΤΖΙΑΣ ΑΝΤΙΓΟΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 329
  6. ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 326
  7. ΦΛΟΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 289
  8. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 285
  9. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 281
  10. ΜΠΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 252
  11. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 243
  12. ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
  13. ΡΙΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ 174
  14. ΝΤΙΚΟΥΔΗ-ΝΙΚΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 140
  15. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 135
  16. ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 122
  17. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ-ΣΙΜΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 117
  18. ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 112
  19. ΚΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 100
  20. ΠΑΝΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 98
  21. ΧΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 74

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 357
  2. ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 260
  3. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΙΖΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 254
  4. ΖΙΩΓΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 194
  5. ΧΑΔΟΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187
  6. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΘΕΟΧΑΡΗ 129
  7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 129
  8. ΒΟΥΡΤΟΥΡΑ-ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 39

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 287
  2. ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 244
  3. ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187
  4. ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 81
  5. ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 72

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 563
  2. ΚΟΡΔΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 404
  3. ΜΠΕΪΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 360
  4. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 303
  5. ΖΕΣΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 248
  6. ΜΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 224
  7. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165
  8. ΣΠΥΡΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 158


3) «ΔΩΤΙΟ ΠΕΔΙΟ»
Καλαγιάς Γρηγόριος του Ιωάννη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εξακόσιες εξήντα οκτώ 668

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100
  2. ΝΤΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 81
  3. ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
  4. ΤΣΟΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 45
  5. ΝΤΙΟΥΡΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΛΛΟΥ 36
  6. ΡΑΠΤΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 27
  7. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
  8. ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 18
  9. ΚΑΡΑΜΠΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 16
  10. ΜΟΥΣΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13
  11. ΚΕΚΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
  12. ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 6
  13. ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101
  2. ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του (ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ) 58
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 37
  4. ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
  5. ΛΑΜΠΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 2

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 203
  2. ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 56
  3. ΓΚΟΝΤΟΥΔΗ–ΤΣΟΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 139
  2. ΠΡΑΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99
  3. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 72
  4. ΔΟΥΛΑΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19
  5. ΚΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΪΟΥ 13


4) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΑΣ»
Κασίδας Ιωάννης του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Πεντακόσιες ενενήντα πέντε 595

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
  2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 101
  3. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 88
  4. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67
  5. ΜΑΓΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
  6. ΦΑΚΑ–ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
  7. ΠΗΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 29
  8. ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
  9. ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 26
  10. ΦΑΚΙΤΣΑ–ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
  11. ΤΣΙΟΥΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 21
  12. ΓΡΙΒΑ–ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΖΗΣΗ 19
  13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19
  14. ΝΤΟΝΑ ΚΥΒΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19
  15. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 17
  16. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16
  17. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

  1. ΔΗΜΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
  2. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΤΣΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
  3. ΒΟΓΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΑΔΟΥΛΗ 25
  4. ΠΑΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 23
  5. ΚΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
  2. ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΑΔΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΚΥΡΙΑΖΗ 61
  3. ΧΑΪΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 35
  4. ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 34
  5. ΠΛΑΣΤΑΡΑ–ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111
  2. ΚΑΝΑΡΑ–ΜΠΙΜΠΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ–ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 39
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
  5. ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
  6. ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28


5) «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ»
Αλεξανδρίδου Βασιλική του Παύλου (Υποψήφια Δήμαρχος)
Διακόσιες είκοσι οκτώ 228

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

  1. ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
  2. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
  3. ΣΧΟΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 26
  4. ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 24
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
  6. ΧΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 15
  7. ΜΠΕΪΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 14
  8. ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 12
  9. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΣΧΟΙΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 11
  10. ΓΚΟΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
  11. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
  12. ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
  13. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
  14. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4
  15. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
  16. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ
  17. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 42
  18. ΠΑΛΑΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39
  19. ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 26
  20. ΓΑΛΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
  21. ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
  22. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ

  1. ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ 21
  2. ΤΖΑΛΑΧΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 16
  3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 13

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 37
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24
  3. ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
  4. ΣΤΑΪΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 10
  5. RASKOVA-ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗ LENKA του JAROLIM 9




Newsroom larisacitynews.GR






Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Αγιάς (ΛΙΣΤΕΣ)