Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Φαρσάλων (ΛΙΣΤΕΣ)

Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Φαρσάλων (ΛΙΣΤΕΣ)


Ανακοινώθηκαν και επίσημα από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων κατά τις πρόσφατες Δημοτικές Εκλογές 2019 για το Δήμο Φαρσάλων.

[ads-post]

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Τεμπών Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 16/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας όπως αυτή διορθώθηκε με την με αριθμό 21/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ», Β) «Φάρσαλα Ανάπτυξη», Γ) «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (Ε.ΔΗ.Π.)», Δ) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ», Ε) «Φαρσάλων Όραμα» και ΣΤ) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Είκοσι χιλιάδες εκατόν σαράντα επτά 20.147

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δεκατρείς χιλιάδες εννιακόσιοι εβδομήντα δύο 13.972

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Δεκατρείς χιλιάδες πεντακόσια σαράντα πέντε 13.545

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Τριακόσια σαράντα δύο 342

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Ογδόντα πέντε 85

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Τετρακόσια είκοσι επτά 427

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «Φάρσαλα Ανάπτυξη»
Εσκίογλου Ιορδάνης (Μάκης) του Στεφάνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Πέντε χιλιάδες οκτακόσιες σαράντα εννιά 5.849



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 683
  2. ΓΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 593
  3. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 543
  4. ΤΣΕΝΤΖΟΥ ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 396
  5. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 312
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΙΟΥ 271
  7. ΓΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 188
  8. ΚΥΜΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 428
  2. ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 317
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 278

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 592
  2. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 537
  3. ΜΠΡΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 521
  4. ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 509
  5. ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 478
  6. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΪΟΥ 450
  7. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 399
  8. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 323
  9. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 236

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΤΣΙΚΟΥ ΒΑΙΑ (ΒΑΙΤΣΑ) του ΘΩΜΑ 821
  2. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 795
  3. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΡΙΣΙΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 603
  4. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 579
  5. ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 493
  6. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 456
  7. ΜΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 454
  8. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 427
  9. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 340
  10. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ 337
  11. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 336
  12. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 329
  13. ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 307
  14. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 288
  15. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 259
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 189
  17. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΗΤΑ 144
  18. ΜΠΕΛΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
  19. ΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
  20. ΛΟΥΚΑ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 55
  21. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 22


2) «Φαρσάλων Όραμα»
Καραχάλιος Αριστομένης (Άρης) του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες εννιακόσιες ογδόντα τρεις 2.983



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 578
  2. ΓΙΑΧΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 494
  3. ΚΟΥΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ σύζυγος ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 148
  4. ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 132
  5. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 65
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ σύζυγος ΚΑΡΑΚΟΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 59
  7. ΜΠΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 54
  8. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ σύζυγος ΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 337
  2. ΤΕΡΙΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 92
  3. ΦΛΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 499
  2. ΜΠΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ σύζυγος ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 350
  3. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΗΝΑ 289
  4. ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 255
  5. ΝΤΟΒΑ ΒΑΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 172
  6. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 160
  7. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ σύζυγος ΑΓΓΕΛΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151
  8. ΜΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 117
  9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ σύζυγος ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΗ 49

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 624
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ σύζυγος ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 532
  3. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 455
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 327
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 262
  6. ΔΕΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 258
  7. ΒΑΚΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΣΗ) του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ σύζυγος ΓΚΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 256
  8. ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ σύζυγος ΔΕΛΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 196
  9. ΚΥΖΙΡΙΔΗ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ σύζυγος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 185
  10. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 122
  11. ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122
  12. ΡΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ σύζυγος ΓΑΚΗ ΗΛΙΑ 119
  13. ΛΕΒΗ ΝΙΚΗ (ΝΙΝΕΤΑ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 94
  14. ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 83
  15. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 78
  16. ΠΑΠΑΤΣΙΤΖΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
  17. ΚΛΕΤΣΑ ΑΓΑΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΓΚΟΜΟΣΙΔΗ ΑΓΓΕΛΗ 74
  18. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 69
  19. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 68
  20. ΡΟΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
  21. ΕΣΕΡΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ σύζυγος ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 48


3) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ»
Ίφου Μαρία του Ιωάννη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες πεντακόσιες ενενήντα 2.590


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 432
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 198
  3. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 152
  4. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΙΟΥ (συζ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 144
  5. ΤΣΙΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 131
  6. ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 119
  7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (συζ. ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 89

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 205
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 150
  3. ΦΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΦΙΛΙΠΠΑ (συζ. ΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 82

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 313
  2. ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 273
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ 206
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 193
  5. ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 192
  6. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΜΥΛΩΝΑ ΒΑΙΟΥ) 171
  7. ΓΚΟΜΟΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 134
  8. ΖΑΓΓΑΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ (συζ. ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΘΩΜΑ) 103
  9. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 77

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 494
  2. ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 340
  3. ΤΣΑΠΡΑΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 286
  4. ΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 239
  5. ΣΟΥΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΚΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 235
  6. ΑΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 216
  7. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 198
  8. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 182
  9. ΓΟΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (συζ. ΣΟΥΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) 157
  10. ΚΟΥΤΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 134
  11. ΤΣΙΩΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ 105
  12. ΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
  13. ΓΚΕΒΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 96
  14. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (συζ. ΣΙΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) 95
  15. ΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 86
  16. ΚΑΨΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 66
  17. ΝΑΣΤΟΥ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 66
  18. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 59
  19. ΡΟΥΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (συζ. ΦΕΓΓΙΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ) 43
  20. ΠΑΣΣΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
  21. ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΑΛΕΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (συζ. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) 21


4) «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (Ε.ΔΗ.Π.)»
Τύμπας Κωνσταντίνος του Χρήστου(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εννιακόσιες εβδομήντα εννιά 979


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΓΚΡΗΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 256
  2. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 195
  3. ΒΑΡΕΛΑ ΘΩΜΑΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 126
  4. ΑΤΟΣΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 104
  5. ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60
  7. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 48
  8. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 32

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ 38
  2. ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ – ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 12
  3. ΤΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ –ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΟΥ 65
  2. ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 61
  3. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 50
  4. ΜΑΟΥΣΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 45
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ 41
  6. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
  7. ΓΚΑΝΙΔΟΥ – ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΙΣΙΔΩΡΟΥ 29
  8. ΘΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
  9. ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΓΚΕΒΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 132
  2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 86
  3. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ 79
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
  5. ΤΡΑΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 66
  7. ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 60
  8. ΛΕΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 57
  9. ΤΥΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 56
  10. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ- ΚΑΣΝΑΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56
  11. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 46
  12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ 46
  13. ΠΑΣΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 45
  14. ΡΙΖΟΥ- ΝΕΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 43
  15. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
  16. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
  17. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 17
  18. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12


5) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»
Δημητρακόπουλος Ευάγγελος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος) 
Οκτακόσιες οκτώ 808


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  • ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101
  • ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65
  • ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 37
  • ΚΑΛΚΑΝΤΕΡΑ – ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 36
  • ΜΗΤΣΙΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 48
  2. ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΡΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 10

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 122
  2. ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96
  3. ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 95
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
  5. ΤΟΣΙΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 74
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 42
  7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
  8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ 11
  9. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 4

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 142
  2. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 128
  3. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 118
  4. ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 88
  5. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 86
  6. ΧΛΑΠΑΝΙΔΑ – ΨΑΛΛΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
  7. ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 40
  9. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 36
  10. ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
  11. ΣΑΚΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
  12. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  13. ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 18
  14. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 13
  15. ΜΠΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του (ΑΠ) 12
  16. ΝΕΣΤΟΥΡΗ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΡΗΝΑ (ΕΙΡΗΝΗ) του ΚΙΤΣΟΥ 12
  17. ΜΠΕΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
  18. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 5


6) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ»
Αναγνώστου Απόστολος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τριακόσιες τριάντα έξι 336


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ενιππέα

  1. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
  2. ΒΕΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
  4. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
  5. ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
  6. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
  7. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ναρθακίου

  1. ΣΙΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7
  2. ΣΚΑΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Πολυδάμαντα

  1. ΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 40
  2. ΓΑΚΟΥ ΒΑΪΑ του ΦΩΤΙΟΥ 26
  3. ΜΠΡΕΛΛΑ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
  4. ΡΑΖΑΚΙΑ- ΜΑΚΡΗ ΛΟΥΪΖΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20
  5. ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17
  6. ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 17
  7. ΤΕΡΖΗΔΕΛΛΗ – ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14
  8. ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ – ΤΟΡΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Φαρσάλων

  1. ΤΑΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 78
  2. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ – ΠΑΡΑΓΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 66
  3. ΜΟΛΟΧΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
  4. ΚΟΥΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43
  5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 34
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
  7. ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28
  8. ΠΑΦΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28
  9. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 24
  10. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 22
  11. ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
  12. ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ – ΒΑΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
  13. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
  14. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
  15. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 13
  17. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
  18. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
  19. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 8





Newsroom larisacitynews.GR






Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Φαρσάλων (ΛΙΣΤΕΣ)