Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας στο Δήμο Τεμπών (ΛΙΣΤΕΣ)

Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας στο Δήμο Τεμπών (ΛΙΣΤΕΣ)


Ανακοινώθηκαν και επίσημα από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων κατά τις πρόσφατες Δημοτικές Εκλογές 2019 γα τον Δήμο Τεμπών.

[ads-post]

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Τεμπών Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 14/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΕΜΠΩΝ», Β) «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» και Γ) «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ»



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Δεκαεπτά χιλιάδες οκτακόσιοι πενήντα 17.850

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δώδεκα χιλιάδες εκατόν δεκατρία 12.113

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Έντεκα χιλιάδες πεντακόσια εβδομήντα ένα 11.571

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Τετρακόσια σαράντα πέντε 445

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Ενενήντα επτά 97

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Πεντακόσια σαράντα δύο 542

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ»
Μανώλης Γεώργιος του Πασχάλη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Πέντε χιλιάδες οκτακόσιες δεκαεπτά 5.817


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

  1. ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 302

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΝΩΝ

  1. ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 587
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (ΚΑΚΑΩΡΗΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 554
  3. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 362
  4. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 348
  5. ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 331
  6. ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 260
  7. ΤΖΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 229
  8. ΜΠΟΥΝΩΒΑ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 80

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 846
  2. ΖΑΡΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 459
  3. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 432
  4. ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 378
  5. ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 300
  6. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 263
  7. ΜΠΕΤΣΙΟΥ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 238
  8. ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 223
  9. ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ – ΔΑΛΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 220
  10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 181
  11. ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 112

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

  1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 796
  2. ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 778
  3. ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 707
  4. ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 619
  5. ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 552
  6. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 328
  7. ΣΥΚΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168
  8. ΑΡΟΤΣΙΟΥ – ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 159

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΣΩΝΟΣ

  1. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 590
  2. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 557
  3. ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 484
  4. ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 477
  5. ΤΟΠΗ – ΣΑΪΤΗ ΖΩΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 464
  6. ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 441
  7. ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 429
  8. ΤΣΙΡΩΝΗ -ΣΑΪΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ 380
  9. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 328
  10. ΔΗΜΟΥ – ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 323
  11. ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
  12. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 290
  13. ΤΣΟΥΜΑΡΗ – ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202
  14. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196


2) «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ»
Κολλάτος Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τέσσερις χιλιάδες οκτακόσιες τέσσερις 4.804


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

  1. ΤΣΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 376

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΝΩΝ

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 362
  2. ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 356
  3. ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 323
  4. ΤΣΙΟΠΑ ΛΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΗΣΗ 291
  5. ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗ ΠΑΝΔΡΕΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 243
  6. ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 232
  7. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 211
  8. ΔΟΤΤΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 167

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

  1. ΖΗΣΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 501
  2. ΔΙΨΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΜΙΧΑΗΛ 405
  3. ΜΠΟΥΖΕΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 376
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 368
  5. ΓΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 345
  6. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΣΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 334
  7. ΖΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 327
  8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 320
  9. ΜΠΑΣΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 275
  10. ΣΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 265
  11. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 184

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

  1. ΣΑΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1.668
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 444
  3. ΖΑΡΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 395
  4. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 278
  5. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 270
  6. ΝΤΟΤΑ ΒΑΛΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΔΑΜΟΥ 232
  7. ΜΙΧΟΥ ΠΑΛΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 176

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΣΩΝΟΣ

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 693
  2. ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 375
  3. ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352
  4. ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 350
  5. ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 321
  6. ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 304
  7. ΖΑΜΠΕΚΑ ΣΥΡΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 303
  8. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 282
  9. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 222
  10. ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 147
  11. ΔΑΡΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΠΙΣΚΟΥΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124
  12. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94
  13. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΙΔΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 69
  14. ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΠΕΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 58


3) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΕΜΠΩΝ»
Κωστή Μαρία του Στυλιανού (Υποψήφια Δήμαρχος)
Εννιακόσιες πενήντα 950


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

  1. ΣΤΡΟΥΛΙΑ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΝΩΝ

  1. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 277
  2. ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 158
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 112
  4. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 102
  5. ΔΗΜΕΡΑ – ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
  6. ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 69
  7. ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53
  8. ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΗΣΗ 30

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 86
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 66
  3. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 64
  4. ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 49
  5. ΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 44
  6. ΚΛΑΨΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
  7. ΓΟΥΛΑ – ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18
  8. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ – ΝΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
  9. ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΟΥ – ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

  1. ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 76
  2. ΝΑΣΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53
  3. ΜΠΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
  4. ΝΤΑΦΟΥΛΗ – ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
  5. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
  6. ΜΟΥΣΤΑΚΗ – ΤΣΙΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 26
  7. ΠΑΠΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 22

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΣΩΝΟΣ

  1. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 131
  2. ΧΑΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 131
  3. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 96
  4. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΡΙΖΟΥ 86
  5. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
  6. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
  7. ΜΑΝΙΚΑ ΑΓΑΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 51
  8. ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 33
  9. ΚΟΜΝΗΝΟΥ – ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 32
  10. ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
  11. ΛΑΝΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30
  12. ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 21
  13. ΜΠΑΛΑΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 20




Newsroom larisacitynews.GR







Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας στο Δήμο Τεμπών (ΛΙΣΤΕΣ)