Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Λαρισαίων (ΛΙΣΤΕΣ)

Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Λαρισαίων (ΛΙΣΤΕΣ)


Ανακοινώθηκαν και επίσημα σήμερα από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων κατά τις πρόσφατες Δημοτικές Εκλογές 2019 για τον Δήμο Λαρισαίων.

[ads-post]

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Λαρισαίων Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 13/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ», Β) «ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ», Γ) Πρωτοβουλία Αξιών-ΠΡ.ΑΞΙ για τη Λάρισα», Δ) Λάρισα Μπροστά», Ε) Λαρισαίων Κοινόν» και ΣΤ) ΟΡΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Εκατόν δέκα τέσσερις χιλιάδες εξακόσιοι δεκαέξι 114.616

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Εβδομήντα δύο χιλιάδες οκτακόσιοι είκοσι πέντε 72.825

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Εξήντα εννιά χιλιάδες εξακόσια εξήντα πέντε 69.665

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Δύο χιλιάδες διακόσια ενενήντα έξι 2.296

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Οκτακόσια εξήντα τέσσερα 864

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Τρεις χιλιάδες εκατόν εξήντα 3.160

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»
Καλογιάννης Απόστολος του Ευστρατίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Είκοσι εννιά χιλιάδες εξακόσιες τριάντα 29.630



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1617
  2. ΑΠΡΙΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1567
  3. ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1288
  4. ΧΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 1231
  5. ΜΠΛΑΝΑ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1126
  6. ΤΣΙΑΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 929

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1545
  2. ΛΑΒΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1402

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 2683
  2. ΣΟΥΛΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 2363
  3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1994
  4. ΣΑΠΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΚΛΕΑΡΧΟΥ 1923
  5. ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 1815
  6. ΜΟΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1733
  7. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1602
  8. ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1441
  9. ΔΑΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1394
  10. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1368
  11. ΖΑΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1334
  12. ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1320
  13. ΚΑΦΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΗΣΗ 1202
  14. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1181
  15. ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1083
  16. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1074
  17. ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1028
  18. ΜΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 1018
  19. ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 1014
  20. ΨΑΡΡΑ ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 984
  21. ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 971
  22. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 944
  23. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 816
  24. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 815
  25. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΪΑ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 803
  26. ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 783
  27. ΓΕΛΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 743
  28. ΓΚΟΥΓΚΛΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 739
  29. ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 734
  30. ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 724
  31. ΜΠΑΤΖΑΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 716
  32. ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ (ΑΙΜΙΛΙΟΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 712
  33. ΓΚΡΙΜΠΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 708
  34. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 693
  35. ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 685
  36. ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 672
  37. ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 637
  38. ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 633
  39. ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 621
  40. ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 616
  41. ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 604
  42. ΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 558
  43. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΩΜΑ 557
  44. ΠΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 522
  45. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 507
  46. ΜΠΑΣΔΡΑ ΑΦΕΝΤΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 497
  47. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 488
  48. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΔΕΡΒΕΝΗ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 450
  49. ΣΚΑΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 429
  50. ΚΟΛΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 412
  51. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΠΛΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 396
  52. ΓΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 395
  53. ΤΑΚΑΛΟΥ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 383
  54. ΓΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 381
  55. ΚΑΛΟΥΔΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 373
  56. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 333
  57. ΠΡΙΦΤΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΖΩΗ 332
  58. ΔΑΦΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 324
  59. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 323
  60. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 306
  61. ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 300
  62. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΑΓΟΡΗ (ΡΕΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 296
  63. ΚΑΦΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 267
  64. ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ 241
  65. ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 231
  66. ΤΣΑΠΟ ΑΝΤΟΝΕΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 75



2) «Λάρισα Μπροστά»
Καραλαριώτου Ειρήνη (Ρένα) του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Είκοσι επτά χιλιάδες επτακόσιες εβδομήντα 27.770



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΜΑΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3662
  2. ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 1881
  3. ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟY 1590
  4. ΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 1510
  5. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY 1369
  6. ΤΡΑΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1222

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1925
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1366

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2536
  2. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2305
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2024
  4. ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 1810
  5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1736
  6. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1586
  7. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1564
  8. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1560
  9. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1420
  10. ΠΡΑΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1405
  11. ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1245
  12. ΖΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1099
  13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1085
  14. ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΥΜΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY 1058
  15. ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY 1029
  16. ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY 1010
  17. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 962
  18. ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 952
  19. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY 915
  20. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY 905
  21. ΜΙΓΑ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 880
  22. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 870
  23. ΛΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 853
  24. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΥΜΕΩΝ 853
  25. ΔΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 786
  26. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 777
  27. ΠΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY 767
  28. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 757
  29. ΓΟΥΛΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 742
  30. ΤΣΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 736
  31. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 734
  32. ΣΙΑΜΑΤΑ-ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 724
  33. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 717
  34. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 699
  35. ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 694
  36. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 692
  37. ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 644
  38. ΔΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 573
  39. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ-ΤΑΧΑ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY 568
  40. ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 548
  41. ΑΓΚΑΡΙΤΣΙ ΡΟΞΑΝΑ του ΒΑΛΕΡΙΑΝ 547
  42. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 518
  43. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 516
  44. ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 512
  45. ΤΣΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 496
  46. ΖΗΣΗ ΒΙΟΛΕΤΑ (ΛΕΤΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 493
  47. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 488
  48. ΣΑΞΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY 445
  49. ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΥΣΑΝΙΑ 439
  50. ΔΡΑΚΩΤΟΥ-ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY 436
  51. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY 423
  52. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 422
  53. ΔΑΝΙΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 354
  54. ΚΩΤΙΝΑ-ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 335
  55. ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 332
  56. ΧΑΥΤΙΚΑ-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 329
  57. ΓΚΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 292
  58. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 291
  59. ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 271
  60. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240
  61. ΝΤΕΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΡΙΤΑ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 231
  62. ΜΠΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 185
  63. ΖΙΟΥΡΚΑ-ΣΟΥΦΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 154
  64. ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 144
  65. ΤΙΒΙΚΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 86
  66. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 70


3) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ»
Κρίκης Πέτρος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τέσσερις χιλιάδες τριακόσιες τριάντα επτά 4.337



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΖΟΥΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 597
  2. ΓΕΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 403
  3. ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 274
  4. ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΜΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 196
  5. ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 195
  6. ΣΠΑΘΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 172

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΑΓΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 107
  2. ΜΑΡΙΓΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 66

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 401
  2. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 318
  3. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 273
  4. ΠΑΖΙΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 247
  5. ΒΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 245
  6. ΣΕΡΔΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 218
  7. ΧΑΛΚΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 207
  8. ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 176
  9. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 168
  10. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 164
  11. ΜΠΑΛΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 160
  12. ΓΚΟΝΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 148
  13. ΚΩΣΤΑΡΙΓΚΑ-ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 142
  14. ΛΟΥΤΡΙΩΤΗ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 141
  15. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 135
  16. ΣΚΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 129
  17. ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 124
  18. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 123
  19. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 116
  20. ΓΙΑΛΑΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 116
  21. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
  22. ΓΚΡΙΜΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 113
  23. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 112
  24. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 109
  25. ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 107
  26. ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΔΗΜΟΥ 106
  27. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΑΝΑΣΗ 101
  28. ΖΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 100
  29. ΣΒΑΡΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 99
  30. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94
  31. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 84
  32. ΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 84
  33. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 81
  34. ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 81
  35. ΤΑΧΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 73
  36. ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72
  37. ΝΑΒΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 71
  38. ΚΑΛΙΑΜΠΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 70
  39. ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 68
  40. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 68
  41. ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΗΛΙΑ 67
  42. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
  43. ΚΟΚΟΥΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 66
  44. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 65
  45. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 65
  46. ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 65
  47. ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65
  48. ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64
  49. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 62
  50. ΤΣΙΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 61
  51. ΚΑΡΑΜΟΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
  52. ΤΣΙΩΝΑ-ΦΛΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΙΠΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
  53. ΖΗΤΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 57
  54. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 56
  55. ΧΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 53
  56. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
  57. ΤΣΟΥΓΚΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 51
  58. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 45
  59. ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 44
  60. ΣΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 42
  61. ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36
  62. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 34
  63. ΝΙΑΒΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32
  64. ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ 27
  65. ΝΤΟΥΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
  66. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16


4) «Πρωτοβουλία Αξιών-ΠΡ.ΑΞΙ. για τη Λάρισα»
Γούλας Παναγιώτης του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εκατόν πενήντα 3.150



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 183
  2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 115
  3. ΚΟΥΤΣΙΑΦΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
  4. ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 82
  5. ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ 79

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 124
  2. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 87

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΚΤΟΡΑ 445
  2. ΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 308
  3. ΣΑΒΒΑΣ-ΓΚΑΝΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 281
  4. ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 278
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 270
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 269
  7. ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 268
  8. ΔΑΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 264
  9. ΒΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟ (ΑΡΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 189
  10. ΘΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165
  11. ΚΟΥΤΖΕΚΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 154
  12. ΛΥΣΣΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128
  13. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 127
  14. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 117
  15. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 99
  16. ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ 93
  17. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 79
  18. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
  19. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
  20. ΔΑΛΩΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ 70
  21. ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 67
  22. ΖΕΡΒΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63
  23. ΤΣΙΤΩΤΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 61
  24. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ 57
  25. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΧΑΪΔΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 55
  26. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 54
  27. ΜΠΟΥΤΖΙΩΡΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
  28. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54
  29. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 53
  30. ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 49
  31. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 45
  32. ΠΑΤΡΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 45
  33. ΚΑΛΙΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 44
  34. ΤΑΦΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 42
  35. ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
  36. ΜΑΝΩΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34
  37. ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33
  38. ΕΡΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
  39. ΔΕΜΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 27
  40. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26
  41. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 26
  42. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
  43. ΤΣΙΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24
  44. ΣΟΥΛΙ ΧΡΗΣΤΟ του ΚΛΕΜΕΝΤ 22
  45. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
  46. ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11


5) «ΟΡΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ»
Γαμβρούλας Νικόλαος του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες οκτακόσιες δέκα 2.810



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 194
  2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ – ΛΩΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 190
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 120
  4. ΜΑΝΗΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 63

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 130
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 68

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 221
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 212
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201
  4. ΣΚΑΡΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 183
  5. ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 173
  6. ΑΔΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 172
  7. ΠΑΪΚΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 165
  8. ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 155
  9. ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 153
  10. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 116
  11. ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΠΕΡΙ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 115
  12. ΚΩΣΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 101
  13. ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100
  14. ΧΟΝΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΒΑΪΟΥ 98
  15. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 94
  16. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 87
  17. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
  18. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 83
  19. ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 83
  20. ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 81
  21. ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
  22. ΠΟΥΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 77
  23. ΓΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΑΝ 67
  24. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 67
  25. ΚΩΣΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 67
  26. ΖΗΝΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 62
  27. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 59
  28. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 51
  29. ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50
  30. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 47
  31. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 46
  32. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 43
  33. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 40
  34. ΤΖΑΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39
  35. ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
  36. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35
  37. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
  38. ΓΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32
  39. ΚΛΕΤΣΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
  40. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
  41. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 29
  42. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ 28
  43. ΠΑΛΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27
  44. ΝΙΒΟΛΙΑΝΙΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24


6) «Λαρισαίων Κοινόν»
Βαϊούλης Κωνσταντίνος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Χίλιες εννιακόσιες εξήντα οκτώ 1.968



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Γιάννουλης

  1. ΓΑΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 243
  2. ΜΠΑΛΑΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93
  3. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
  4. ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Κοιλάδας

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 81

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λαρισαίων

  1. ΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 303
  2. ΜΠΟΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΘΑΝΑΣΗ 250
  3. ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 238
  4. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 182
  5. ΤΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 144
  6. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 128
  7. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 121
  8. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ του ΓΙΩΡΓΗ 116
  9. ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΥΤΕΡΗ 106
  10. ΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97
  11. ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 88
  12. ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΘΟΥ 81
  13. ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 80
  14. ΠΡΙΦΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΟΣΜΑ 78
  15. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 77
  16. ΚΟΥΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 67
  17. ΜΠΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65
  18. ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 64
  19. ΤΖΗΜΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
  20. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 60
  21. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 54
  22. ΖΩΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 53
  23. ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
  24. ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 51
  25. ΣΙΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
  26. ΠΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
  27. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
  28. ΓΚΟΥΝΕΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΗ 45
  29. ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42
  30. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 41
  31. ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 41
  32. ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 38
  33. ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΡΒΙΝ του ΓΡΗΓΟΡΗ 38
  34. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 37
  35. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
  36. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
  37. ΔΕΒΕΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23
  38. ΔΕΛΗΒΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
  39. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
  40. ΜΠΡΟΖΙΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
  41. ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 20
  42. ΚΑΝΔΥΛΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19
  43. ΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19
  44. ΑΡΜΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18
  45. ΝΙΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
  46. ΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15




Newsroom larisacitynews.GR






Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Λαρισαίων (ΛΙΣΤΕΣ)