Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Τυρνάβου (ΛΙΣΤΕΣ)

Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Τυρνάβου (ΛΙΣΤΕΣ)


Ανακοινώθηκαν και επίσημα από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων κατά τις πρόσφατες Δημοτικές Εκλογές 2019 για το Δήμο Τυρνάβου.

[ads-post]

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Τυρνάβου Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 15/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας, όπως διορθώθηκε με την υπ’ αριθμ. 20/2019 απόφαση του αυτού Δικαστηρίου και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ», Β) «ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ», Γ) «συνΠολιτεία»ν Δ) «ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ» και Ε) «Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Είκοσι δύο χιλιάδες οκτακόσιοι ογδόντα εννιά 22.889

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δεκαπέντε χιλιάδες εξακόσιοι δώδεκα 15.612

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Δεκατέσσερις χιλιάδες εννιακόσια δεκαοκτώ 14.918

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Πεντακόσια εβδομήντα εννιά 579

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Εκατόν δεκαπέντε 115

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Εξακόσια ενενήντα τέσσερα 694

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»
Κόκουρας Ιωάννης του Στεργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες πεντακόσια έντεκα 3.511



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 690
  2. ΜΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 533
  3. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ –ΚΟΥΣΙΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 378
  4. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΖΑΦΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 336
  5. ΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 327
  6. ΚΟΝΤΣΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ 251
  7. ΖΙΩΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 241
  8. ΠΙΠΗ – ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 219
  9. ΜΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 186
  10. ΝΑΖΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
  11. ΟΝΤΟΥ–ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 135
  12. ΘΑΝΟΥ – ΚΑΡΑΛΗ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΙΣΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 128
  13. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109
  14. ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 78

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 688
  2. ΣΑΚΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 649
  3. ΓΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 442
  4. ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ(ΛΑΣΚΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 370
  5. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 301
  6. ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 273
  7. ΓΕΡΑΣΗ – ΜΠΑΛΙΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 255
  8. ΚΥΠΑΡΙΣΗ – ΛΙΤΑΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 243
  9. ΜΑΛΙΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 242
  10. ΛΟΥΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 218
  11. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΓΙΩΡΙΚΑΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 213
  12. ΚΑΛΑΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 210
  13. ΚΕΡΚΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 183
  14. ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 163
  15. ΚΟΚΚΙΝΟΥ-ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 154
  16. ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 154
  17. ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 144
  18. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 133
  19. ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 120
  20. ΤΟΠΑ – ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 119
  21. ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 118
  22. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
  23. ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 108
  24. ΜΠΕΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101
  25. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 77
  26. ΜΠΕΗ – ΤΑΜΠΟΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 75
  27. ΚΙΝΟΛΛΗ ΓΙΑΝΝΗ του ΠΕΤΡΑΚΗ 38


2) «ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»
Ροντούλης Αστέριος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες διακόσιες δεκατέσσερις 3.214



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΓΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ 372
  2. ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 371
  3. ΛΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 367
  4. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 346
  5. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 232
  6. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 230
  7. ΖΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 216
  8. ΡΙΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 207
  9. ΓΚΑΝΑΤΣΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 187
  10. ΜΠΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166
  11. ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 160
  12. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 126
  13. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 117
  14. ΚΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΞΗΡΟΜΕΡΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 542
  2. ΚΑΪΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 490
  3. ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 448
  4. ΖΑΧΑΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 430
  5. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 378
  6. ΓΚΑΡΛΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 340
  7. ΠΕΡΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 277
  8. ΜΠΑΛΙΑΦΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΟΛΥΝΙΚΗ 252
  9. ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 249
  10. ΜΑΛΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 231
  11. ΓΚΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 225
  12. ΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 210
  13. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 200
  14. ΝΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 171
  15. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 153
  16. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 131
  17. ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 114
  18. ΚΑΛΠΑΧΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96
  19. ΤΖΙΑΤΖΟΥ ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88
  20. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 85
  21. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΤΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 79
  22. ΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 62
  23. ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
  24. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΤΑΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47
  25. ΚΟΚΚΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΛΑΜΠΡΟΥ 43
  26. ΔΟΥΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
  27. ΠΡΟΝΤΑ ΜΠΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΘΑΝΑΣΗ 3


3) «Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»
Αμάρι-Σάμερ Αθανάσιος του Μονδέρ (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εκατόν είκοσι έξι 3.126


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 528
  2. ΚΕΝΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 368
  3. ΚΟΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 313
  4. ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 230
  5. ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 197
  6. ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 195
  7. ΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 192
  8. ΚΑΠΡΟΥΣΙΟΥΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 191
  9. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 191
  10. ΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 185
  11. ΓΚΑΝΑΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 111
  12. ΜΕΓΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
  13. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82
  14. ΝΤΟΥΛΑ – ΚΑΤΙΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΟΔΥΣΣΕΩΣ 59

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 719
  2. ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 538
  3. ΑΒΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 345
  4. ΕΞΑΡΧΟΥ – ΚΟΝΤΣΑ ΑΓΛΑIΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 335
  5. ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 335
  6. ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΕΥΡΥΠΙΔΗ 274
  7. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 261
  8. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 242
  9. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 226
  10. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 207
  11. ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 207
  12. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 202
  13. ΔΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 199
  14. ΠΡΟΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 194
  15. ΚΑΡΡΑ – ΜΗΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 181
  16. ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 178
  17. ΓΚΟΥΒΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 164
  18. ΠΡΑΠΠΑ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 152
  19. ΜΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 123
  20. ΤΑΡΛΑΗ – ΤΣΙΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 111
  21. ΤΑΡΛΑΗ – ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 110
  22. ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ (ΓΡΑΒΑΛΟΥ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 105
  23. ΤΣΑΤΣΑ – ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 85
  24. ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 78
  25. ΜΠΑΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 61
  26. ΓΙΑΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
  27. ΑΓΡΙΜΑΝΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54


4) «συνΠολιτεία»
Σαρχώσης Παναγιώτης του Αθανασίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες πεντακόσια ενενήντα εννιά 2.599


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 411
  2. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 313
  3. ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 294
  4. ΤΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ 261
  5. ΜΠΛΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 224
  6. ΣΙΣΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 205
  7. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 149
  8. ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 124
  9. ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
  10. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 76
  11. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62
  12. ΒΛΑΧΑΒΑ ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 54
  13. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54
  14. ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΤΣΙΟΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ 418
  2. ΛΑΓΚΙΟΛΗ ΜΠΙΛΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 330
  3. ΠΑΙΔΗ ΝΑΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 276
  4. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 271
  5. ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 269
  6. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 257
  7. ΚΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 253
  8. ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 219
  9. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 201
  10. ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 193
  11. ΓΡΕΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 179
  12. ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 167
  13. ΝΑΟΥΜ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 129
  14. ΠΑΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126
  15. ΜΕΪΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 125
  16. ΚΕΡΑΜΑ ΔΕΛΗΝΑΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 107
  17. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
  18. ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 83
  19. ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 72
  20. ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
  21. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63
  22. ΣΚΟΥΠΡΑ ΖΕΡΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 58
  23. ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55
  24. ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ 47
  25. ΜΙΝΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ 39
  26. ΝΤΑΛΛΑ ΚΑΣΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 39
  27. ΝΤΙΜΟΥ ΖΙΑΚΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35


5) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»
Χατζηκράχτης Αστέριος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Δύο χιλιάδες τετρακόσια εξήντα οκτώ 2.468


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

  1. ΜΠΑΣΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 373
  2. ΣΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 300
  3. ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 261
  4. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 228
  5. ΚΑΡΚΑΤΣΑ – ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 216
  6. ΠΑΛΗΤΖΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
  7. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 151
  8. ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 143
  9. ΓΚΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 131
  10. ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 122
  11. ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
  12. ΜΑΥΡΟΥ – ΚΑΨΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 108
  13. ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 107
  14. ΜΑΣΤΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 45

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΥ

  1. ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 470
  2. ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 319
  3. ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 252
  4. ΒΑΡΔΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 242
  5. ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 220
  6. ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 204
  7. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 203
  8. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 193
  9. ΣΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 176
  10. ΚΟΥΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 174
  11. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 160
  12. ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 159
  13. ΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 139
  14. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 138
  15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
  16. ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 120
  17. ΧΑΤΖΗΤΣΟΛΙΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 118
  18. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116
  19. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 116
  20. ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ – ΚΑΡΑΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 108
  21. ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 103
  22. ΖΙΑΚΑ – ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 99
  23. ΛΙΑΚΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 90
  24. ΓΑΛΟΓΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
  25. ΓΑΡΟΥ – ΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 85
  26. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ 66
  27. ΣΙΑΪΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 43





Newsroom larisacitynews.GR






Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για τον Δήμο Τυρνάβου (ΛΙΣΤΕΣ)