Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για το Δήμο Ελασσόνας (ΛΙΣΤΕΣ)

Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για το Δήμο Ελασσόνας (ΛΙΣΤΕΣ)


Ανακοινώθηκαν και επίσημα σήμερα από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων κατά τις πρόσφατες Δημοτικές Εκλογές 2019 για τον Δήμο Ελασσόνας.

[ads-post]

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Ελασσόνας Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 11/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας όπως αυτή διορθώθηκε με τις με αριθμό 18/2019 και 22/2019 αποφάσεις του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Α) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ», Β) «ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ», Γ) «ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» και Δ) «ΑλλάΖουμε».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Τριάντα οκτώ χιλιάδες εξακόσιοι πενήντα τρεις 38.653

Β) Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Είκοσι τέσσερις χιλιάδες διακόσιοι ενενήντα τέσσερις 24.294 

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Είκοσι τρεις χιλιάδες διακόσια δέκα 23.210

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Εννιακόσια πενήντα ένα 951

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Εκατόν τριάντα τρία 133 

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Χίλια ογδόντα τέσσερα 1.084 

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΑλλάΖουμε»
Ευαγγέλου Νικόλαος του Δημητρίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εννέα χιλιάδες επτακόσιες σαράντα έξι 9.746



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΖΗΡΔΕΛΗ-ΣΕΡΕΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 544
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 535
  3. ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 419
  4. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 393
  5. ΔΟΥΜΟΥ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 297
  6. ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 245
  7. ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 151
  8. ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΚΑΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 142

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 414
  2. ΣΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 365
  3. ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 242
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ-ΑΓΡΟΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136
  5. ΚΟΥΣΙΔΟΥ-ΤΕΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1303
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 995
  3. ΠΙΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΑΤΟΥΧΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 973
  4. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 840
  5. ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 832
  6. ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 705
  7. ΒΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 539
  8. ΓΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 537
  9. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 532
  10. ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 476
  11. ΤΣΑΚΝΑΚΗ-ΠΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 444
  12. ΒΑΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 426
  13. ΤΣΙΑΝΤΕ-ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ 425
  14. ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΟΚΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 395
  15. ΚΟΡΟΜΗΛΑ-ΤΑΞΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 367
  16. ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 319
  17. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 277
  18. ΛΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 266
  19. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 242
  20. ΤΣΑΡΑ-ΚΑΡΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 190
  21. ΒΑΡΥΤΗΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 176

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΓΚΟΥΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 177
  2. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 150

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 390
  2. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 241
  3. ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 187
  4. ΣΟΥΓΛΗ ΧΑΪΔΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 171
  5. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 792
  2. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 591
  3. ΖΥΓΟΓΕΩΡΓΟΥ-ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 558
  4. ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 541
  5. ΣΙΑΜΑΤΡΑ-ΖΕΤΤΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 356
  6. ΖΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 354

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 776
  2. ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 474
  3. ΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 463
  4. ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 436
  5. ΦΑΚΑ-ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 346
  6. ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 241
  7. ΤΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240
  8. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΚΑΡΑΓΚΟΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 455
  2. ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 364
  3. ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 238
  4. ΜΠΑΚΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 149
  5. ΖΙΑΚΟΥ-ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 49

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 622
  2. ΒΑΡΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 245
  3. ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150
  4. ΜΙΧΟΥΛΗ-ΘΕΟΦΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 119
  5. ΚΟΥΤΣΙΑΦΥΡΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ 27


2) «ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ»
Γάτσας Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Οκτώ χιλιάδες εκατόν σαράντα τέσσερις 8.144



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 812
  2. ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 598
  3. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 413
  4. ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 242
  5. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 148
  6. ΖΑΦΕΙΡΗ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 136
  7. ΜΠΛΑΝΤΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 118
  8. ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΔΗΜΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 258
  2. ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 188
  3. ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ – ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
  4. ΛΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
  5. ΔΑΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ 61

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 990
  2. ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 941
  3. ΚΑΡΚΑΒΑΝΙΔΟΥ-ΣΚΡΕΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 821
  4. ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 672
  5. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 608
  6. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 606
  7. ΠΡΟΒΙΔΑ – ΧΑΡΙΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 602
  8. ΤΑΖΕ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 567
  9. ΚΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 549
  10. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 490
  11. ΤΣΙΟΥΒΕΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 426
  12. ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 346
  13. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 335
  14. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ (ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 304
  15. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 211
  16. ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 201
  17. ΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 193
  18. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 181
  19. ΠΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 157
  20. ΣΜΟΥΛΙΩΤΗ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 152
  21. ΚΑΡΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 142

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 437
  2. ΧΑΜΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 132

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 126
  2. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 126
  3. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΝΑ – ΠΟΛΥΞΕΝΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
  4. ΦΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
  5. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗ-ΔΑΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 865
  2. ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΙΚΑΣ) του ΗΛΙΑ 733
  3. ΣΤΟΥΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 374
  4. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366
  5. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΚΑΙΤΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 332
  6. ΤΣΕΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 325

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 780
  2. ΤΣΟΥΡΗΣ ΚΙΜΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 653
  3. ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ 507
  4. ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 504
  5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 460
  6. ΖΑΡΛΑΔΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ 421
  7. ΠΑΠΑΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΆΡΗ 230
  8. ΞΕΦΤΕΡΗ – ΖΕΡΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 96

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΤΖΙΟΥΜΑΚΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 351
  2. ΤΖΙΟΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
  3. ΝΤΑΛΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 232
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 123
  5. ΓΚΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  1. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 325
  2. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 92
  3. ΠΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 69
  4. ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21
  5. ΠΟΛΙΤΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 21


3) «ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ»
Καρανίκας Δημήτριος του Χαραλάμπους (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Τρεις χιλιάδες εξακόσιες πενήντα έξι 3.656


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
  2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 109
  3. ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
  4. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 49
  5. ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
  6. ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34
  7. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 26
  8. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΔΟΥΪΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44
  2. ΚΑΦΦΕ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ 25
  3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 6
  4. ΞΥΝΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 1
  5. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 484
  2. ΓΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 441
  3. ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 338
  4. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 258
  5. ΜΠΟΛΗ-ΔΕΛΗΝΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 204
  6. ΛΙΑΚΟΣ (ΒΑΛΑΝΙΔΙΩΤΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 198
  7. ΒΑΘΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 197
  8. ΑΡΣΕΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 190
  9. ΜΠΙΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 186
  10. ΚΟΝΤΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 141
  11. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 129
  12. ΛΙΑΚΟΣ (ΔΡΥΜΙΩΤΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 127
  13. ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 126
  14. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ-ΑΡΣΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 119
  15. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΠΛΙΟΥΜΗ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77
  16. ΠΑΛΗΑΔΑΜΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73
  17. ΓΑΝΩΤΗ ΣΑΡΡΑ του ΑΒΕΡΚΙΟΥ 66
  18. ΛΑΚΟ ΕΝΚΕΛΕΪΝΤΑ (ΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 60
  19. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
  20. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 53
  21. ΜΠΑΚΟΜΙΧΑΛΗ-ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 44

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΛΥΤΡΙΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 98
  2. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 423
  2. ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 209
  3. ΦΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 170
  4. ΓΑΖΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 124
  5. ΛΙΟΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 58

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 365
  2. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 251
  3. ΤΣΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ 227
  4. ΣΚΡΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΙΣΗ 208
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
  6. ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΤΖΙΩΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 197
  2. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 66
  4. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 62
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
  6. ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΩΜΑ 38
  7. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
  8. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΒΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 156
  2. ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 142
  3. ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 102
  4. ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
  5. ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 46

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  • ΚΟΥΡΟΜΠΙΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 293
  • ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 151
  • ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΛΕΑΝΘΗ 72
  • ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 24
  • ΝΤΑΛΙΠ ΣΠΥΡΟ του ΚΡΙΣΤΟ 5


4) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ»
Αβρανάς Δημήτριος του Αντωνίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Χίλιες εξακόσιες εξήντα τέσσερις 1.664


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Αντιχασίων

  1. ΑΒΡΑΝΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 78
  2. ΨΩΜΙΑΔΟΥ-ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΑΝΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
  3. ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 35
  4. ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
  5. ΤΖΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24
  6. ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
  7. ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20
  8. ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23
  2. ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 13
  3. ΖΑΓΚΑ-ΒΑΪΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
  4. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ-ΔΑΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
  5. ΔΙΧΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

  1. ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 165
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 164
  3. ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 133
  4. ΔΗΜΟΥ-ΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 124
  5. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 86
  6. ΓΑΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 85
  7. ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 80
  8. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73
  9. ΤΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 73
  10. ΓΚΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
  11. ΠΑΛΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 70
  12. ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69
  13. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 67
  14. ΜΠΑΤΣΙΛΑ-ΑΛΕΞΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
  15. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 34
  16. ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 34
  17. ΜΑΡΜΑΡΕΝΤΖΑ-ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31
  18. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
  19. ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 24
  20. ΧΑΤΖΗ-ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24
  21. ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

  1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 64
  2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

  1. ΚΑΤΣΑΡΑ-ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 34
  2. ΓΚΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 24
  3. ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
  4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΘΩΜΑ 10
  5. ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ 9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

  1. ΚΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 218
  2. ΚΑΡΑΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 115
  3. ΧΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 71
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 65
  5. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 55
  6. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

  1. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74
  2. ΤΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 51
  3. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ 50
  4. ΒΑΛΙΑΚΟΥ-ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
  5. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 40
  6. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΑΘΗ του ΦΛΩΡΟΥ 19
  7. ΖΙΩΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
  8. ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 128
  2. ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64
  3. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 57
  4. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43
  5. ΠΑΣΧΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 27

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

  1. ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 160
  2. ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 82
  3. ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 46
  4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
  5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 28





Newsroom larisacitynews.GR






Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για το Δήμο Ελασσόνας (ΛΙΣΤΕΣ)