Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για το Δήμο Κιλελέρ (ΛΙΣΤΕΣ)

Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για το Δήμο Κιλελέρ (ΛΙΣΤΕΣ)


Ανακοινώθηκε και επίσημα από το Πρωτοδικείο Λάρισας τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων κατά τις πρόσφατες Δημοτικές Εκλογές 2019 για τον Δήμο Κιλελέρ.

[ads-post]

Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Κιλελέρ Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 12/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας, η οποία διορθώθηκε με τις υπ’αριθμ. 19/2019 και 23/2019 αποφάσεις του αυτού Δικαστηρίου και είναι :

Α) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΙΛΕΛΕΡ», Β) «ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ», Γ) «ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» και Δ) «ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ».



Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων: Είκοσι τέσσερις χιλιάδες εξακόσιοι πενήντα τέσσερις 24.654

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων: Δεκαοκτώ χιλιάδες εκατόν τριάντα εννέα 18.139

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων: Δεκαεπτά χιλιάδες τριακόσια είκοσι ένα 17.321

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων: Εξακόσια ογδόντα 680

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων: Εκατόν τριάντα οκτώ 138

ΣΤ) Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων: Οκτακόσια δεκαοκτώ 818

Ζ) Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:


1) «ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»
Νασιακόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εννιά χιλιάδες τριακόσιες ογδόντα επτά 9.387


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 543
  2. ΠΙΝΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 341
  3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 322
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΖΩΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 529
  2. ΖΙΓΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 507
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 389
  4. ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 330
  5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ-ΣΟΥΚΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 52

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ

  1. ΒΑΡΔΑΚΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.112
  2. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 668
  3. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 387
  4. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292
  5. ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 291

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΧΛΙΑΠΗ-ΓΚΟΥΝΙΑΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 1.051
  2. ΡΕΝΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 958
  3. ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 955
  4. ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 943
  5. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 834
  6. ΤΣΙΧΙΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 771
  7. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΒΑΪΟΥ 579
  8. ΠΑΤΡΩΝΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 575
  9. ΜΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 564
  10. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 470
  11. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 467
  12. ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 450

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 879
  2. ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 879
  3. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 823
  4. ΦΙΛΙΠΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 817
  5. ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 742
  6. ΤΣΙΝΟΥΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 678
  7. ΣΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 632
  8. ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 575
  9. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 499
  10. ΓΚΟΥΛΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 464
  11. ΑΓΡΙΑΔΕΛΗ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 321
  12. ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 313
  13. ΞΕΣΦΙΓΓΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 197
  14. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 195
  15. ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 176


2) «ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»
Μούσιος Αθανάσιος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Έξι χιλιάδες τετρακόσιες τριάντα επτά 6.437


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΚΑΡΥΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 440
  2. ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 256
  3. ΝΑΧΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 167
  4. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΜΟΥΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 554
  2. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 430
  3. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 398
  4. ΜΑΝΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 150
  5. ΝΑΧΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ

  1. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 463
  2. ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 441
  3. ΚΑΡΤΣΑΦΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 438
  4. ΚΟΥΡΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 122
  5. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 68

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1.139
  2. ΑΝΥΦΑΝΤΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 773
  3. ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 682
  4. ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 477
  5. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 465
  6. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ 462
  7. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 353
  8. ΚΑΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 314
  9. ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 285
  10. ΣΦΕΤΣΑ – ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 249
  11. ΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 246
  12. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 238

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 713
  2. ΝΑΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 463
  3. ΦΑΣΦΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 450
  4. ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 444
  5. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ANNA) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 436
  6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 321
  7. ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 275
  8. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 265
  9. ΒΟΛΙΩΤΟΥ – ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ 260
  10. ΣΠΑΝΟΥΛΗ – ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 236
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 233
  12. ΜΑΚΑΤΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 213
  13. ΜΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 163
  14. ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 159
  15. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 155


3) «ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ»
Αγγελουσόπουλος Αθανάσιος του Χρήστου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Επτακόσιες ενενήντα τέσσερις 794


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  2. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 7
  3. ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6
  4. ΠΕΤΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 6

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΧΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60
  2. ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 30
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24
  4. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
  5. ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ

  1. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 78
  2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
  3. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
  4. ΒΑΪΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 14
  5. ΠΑΤΡΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 149
  2. ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 132
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ 97
  4. ΣΔΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42
  6. ΜΑΧΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 41
  7. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 35
  8. ΞΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
  9. ΝΑΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28
  10. ΣΑΜΑΛΙΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
  11. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
  12. ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 111
  2. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 102
  3. ΖΟΥΜΠΕΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 56
  4. ΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 44
  5. ΜΠΑΝΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42
  6. ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΛΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 39
  7. ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΑΣΦΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΣΟΦΟΚΛΗ 38
  8. ΔΟΛΓΥΡΑ – ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 32
  9. ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 28
  10. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 27
  11. ΚΑΨΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 21
  12. ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 19
  13. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18
  14. ΠΑΤΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16
  15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 8


4) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΙΛΕΛΕΡ»
Σταμουλάκης Βασίλειος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)
Επτακόσιες τρεις 703


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

  1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29
  2. ΑΔΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  3. ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

  1. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 18
  2. ΤΑΧΗΣ-ΛΑΒΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 17
  3. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
  4. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ
  5. ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40
  6. ΔΟΞΑΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
  7. ΜΠΑΛΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ 11
  8. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
  9. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΜΑΡΙΚΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 11

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

  1. ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 151
  2. ΠΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 102
  3. ΜΠΑΤΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 80
  4. ΤΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 46
  5. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
  6. ΖΙΑΒΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45
  7. ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
  8. ΠΟΥΛΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38
  9. ΓΚΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32
  10. ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ 29
  11. ΛΙΤΣΑΚΟΥ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

  1. ΠΡΑΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 156
  2. ΛΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 88
  3. ΓΚΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 84
  4. ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 59
  5. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΛΑΖΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55
  6. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 47
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39
  8. ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
  9. ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32
  10. ΒΑΛΩΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
  11. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 22
  12. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
  13. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18





Newsroom larisacitynews.GR





Όλα τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας για το Δήμο Κιλελέρ (ΛΙΣΤΕΣ)